MKS Radymno - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

MKS RADYMNO BŁĘKITNI GRZĘSKA (B)
MKS RADYMNO   BŁĘKITNI GRZĘSKA (B)
2018-08-19, 17:00:00

2 kolejka jarosławskiej klasy "O", Stadion w Radymnie

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
TS BIAŁO - CZERWONI KASZYCE - HURAGAN GNIEWCZYNA
MOTOR GROCHOWCE - GWIAZDA WIELKIE OCZY (B)
SANOCZANKA ŚWIĘTE - LKS SKOŁOSZÓW
GRANICA STUBNO (S) - PŁOMIEŃ MORAWSKO
MKS RADYMNO - BŁĘKITNI GRZĘSKA (B)
START PRUCHNIK - MKS KAŃCZUGA
SAN HURKO - HURECZKO - ŁĘK OSTRÓW (B)
MKS POGOŃ - SOKÓŁ LUBACZÓW - CZUWAJ PRZEMYŚL (B)

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
MKS KAŃCZUGA 2:1 MKS RADYMNO
MKS POGOŃ - SOKÓŁ LUBACZÓW 3:1 TS BIAŁO - CZERWONI KASZYCE
CZUWAJ PRZEMYŚL (B) 3:0 SAN HURKO - HURECZKO
ŁĘK OSTRÓW (B) 0:1 START PRUCHNIK
GWIAZDA WIELKIE OCZY (B) 0:2 HURAGAN GNIEWCZYNA
BŁĘKITNI GRZĘSKA (B) 0:2 GRANICA STUBNO (S)
PŁOMIEŃ MORAWSKO 0:0 SANOCZANKA ŚWIĘTE
LKS SKOŁOSZÓW 1:0 MOTOR GROCHOWCE

Ostatnie spotkanie

MKS KAŃCZUGA MKS RADYMNO
MKS KAŃCZUGA 2:1 MKS RADYMNO
2018-08-11, 11:00:00
1 Kolejka jarosławskiej klasy "O", Stadion w Kańczudze
     

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-11 MKS KAŃCZUGA 2:1 MKS RADYMNO zobacz ›
2018-08-11 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 3:1 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE zobacz ›
2018-08-11 CZUWAJ PRZEMYŚL (B) 3:0 SAN HURKO-HURECZKO zobacz ›
2018-08-11 ŁĘK OSTRÓW (B) 0:1 START PRUCHNIK zobacz ›
2018-08-11 BŁĘKITNI GRZĘSKA (B) 0:2 GRANICA STUBNO (S) zobacz ›
2018-08-12 GWIAZDA WIELKIE OCZY (B) 0:2 HURAGAN GNIEWCZYNA zobacz ›
2018-08-12 PŁOMIEŃ MORAWSKO 0:0 SANOCZANKA ŚWIĘTE zobacz ›
2018-08-12 LKS SKOŁOSZÓW 1:0 MOTOR GROCHOWCE zobacz ›
2018-08-18 GRANICA STUBNO (S) PŁOMIEŃ MORAWSKO 17:00
2018-08-18 START PRUCHNIK MKS KAŃCZUGA 17:00
2018-08-18 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW CZUWAJ PRZEMYŚL (B) 11:00
2018-08-19 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE HURAGAN GNIEWCZYNA 16:00
2018-08-19 MOTOR GROCHOWCE GWIAZDA WIELKIE OCZY (B) 17:00
2018-08-19 SANOCZANKA ŚWIĘTE LKS SKOŁOSZÓW 15:00
2018-08-19 MKS RADYMNO BŁĘKITNI GRZĘSKA (B) 17:00
2018-08-19 SAN HURKO-HURECZKO ŁĘK OSTRÓW (B) 17:00
2018-08-25 CZUWAJ PRZEMYŚL (B) TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE 17:00
2018-08-25 ŁĘK OSTRÓW (B) MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 17:00
2018-08-25 MKS KAŃCZUGA SAN HURKO-HURECZKO 17:00
2018-08-25 BŁĘKITNI GRZĘSKA (B) START PRUCHNIK 17:00
2018-08-25 PŁOMIEŃ MORAWSKO MKS RADYMNO 17:00
2018-08-25 LKS SKOŁOSZÓW GRANICA STUBNO (S) 17:00
2018-08-25 GWIAZDA WIELKIE OCZY (B) SANOCZANKA ŚWIĘTE 17:00
2018-08-25 HURAGAN GNIEWCZYNA MOTOR GROCHOWCE 17:00
2018-09-01 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE MOTOR GROCHOWCE 17:00
2018-09-01 SANOCZANKA ŚWIĘTE HURAGAN GNIEWCZYNA 17:00
2018-09-01 GRANICA STUBNO (S) GWIAZDA WIELKIE OCZY (B) 17:00
2018-09-01 MKS RADYMNO LKS SKOŁOSZÓW 17:00
2018-09-01 START PRUCHNIK PŁOMIEŃ MORAWSKO 17:00
2018-09-01 SAN HURKO-HURECZKO BŁĘKITNI GRZĘSKA (B) 17:00
2018-09-01 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW MKS KAŃCZUGA 17:00
2018-09-01 CZUWAJ PRZEMYŚL (B) ŁĘK OSTRÓW (B) 17:00
2018-09-08 ŁĘK OSTRÓW (B) TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE 17:00
2018-09-08 MKS KAŃCZUGA CZUWAJ PRZEMYŚL (B) 17:00
2018-09-08 BŁĘKITNI GRZĘSKA (B) MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 17:00
2018-09-08 PŁOMIEŃ MORAWSKO SAN HURKO-HURECZKO 17:00
2018-09-08 LKS SKOŁOSZÓW START PRUCHNIK 17:00
2018-09-08 GWIAZDA WIELKIE OCZY (B) MKS RADYMNO 17:00
2018-09-08 HURAGAN GNIEWCZYNA GRANICA STUBNO (S) 17:00
2018-09-08 MOTOR GROCHOWCE SANOCZANKA ŚWIĘTE 17:00
2018-09-15 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE SANOCZANKA ŚWIĘTE 17:00
2018-09-15 GRANICA STUBNO (S) MOTOR GROCHOWCE 17:00
2018-09-15 MKS RADYMNO HURAGAN GNIEWCZYNA 17:00
2018-09-15 START PRUCHNIK GWIAZDA WIELKIE OCZY (B) 17:00
2018-09-15 SAN HURKO-HURECZKO LKS SKOŁOSZÓW 17:00
2018-09-15 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW PŁOMIEŃ MORAWSKO 17:00
2018-09-15 CZUWAJ PRZEMYŚL (B) BŁĘKITNI GRZĘSKA (B) 17:00
2018-09-15 ŁĘK OSTRÓW (B) MKS KAŃCZUGA 17:00
2018-09-22 MKS KAŃCZUGA TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE 17:00
2018-09-22 BŁĘKITNI GRZĘSKA (B) ŁĘK OSTRÓW (B) 17:00
2018-09-22 PŁOMIEŃ MORAWSKO CZUWAJ PRZEMYŚL (B) 17:00
2018-09-22 LKS SKOŁOSZÓW MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 17:00
2018-09-22 GWIAZDA WIELKIE OCZY (B) SAN HURKO-HURECZKO 17:00
2018-09-22 HURAGAN GNIEWCZYNA START PRUCHNIK 17:00
2018-09-22 MOTOR GROCHOWCE MKS RADYMNO 17:00
2018-09-22 SANOCZANKA ŚWIĘTE GRANICA STUBNO (S) 17:00
2018-09-29 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE GRANICA STUBNO (S) 17:00
2018-09-29 MKS RADYMNO SANOCZANKA ŚWIĘTE 17:00
2018-09-29 START PRUCHNIK MOTOR GROCHOWCE 17:00
2018-09-29 SAN HURKO-HURECZKO HURAGAN GNIEWCZYNA 17:00
2018-09-29 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW GWIAZDA WIELKIE OCZY (B) 17:00
2018-09-29 CZUWAJ PRZEMYŚL (B) LKS SKOŁOSZÓW 17:00
2018-09-29 ŁĘK OSTRÓW (B) PŁOMIEŃ MORAWSKO 17:00
2018-09-29 MKS KAŃCZUGA BŁĘKITNI GRZĘSKA (B) 17:00
2018-10-06 BŁĘKITNI GRZĘSKA (B) TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE 17:00
2018-10-06 PŁOMIEŃ MORAWSKO MKS KAŃCZUGA 17:00
2018-10-06 LKS SKOŁOSZÓW ŁĘK OSTRÓW (B) 17:00
2018-10-06 GWIAZDA WIELKIE OCZY (B) CZUWAJ PRZEMYŚL (B) 17:00
2018-10-06 HURAGAN GNIEWCZYNA MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 17:00
2018-10-06 MOTOR GROCHOWCE SAN HURKO-HURECZKO 17:00
2018-10-06 SANOCZANKA ŚWIĘTE START PRUCHNIK 17:00
2018-10-06 GRANICA STUBNO (S) MKS RADYMNO 17:00
10  2018-10-13 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE MKS RADYMNO 17:00
10  2018-10-13 START PRUCHNIK GRANICA STUBNO (S) 17:00
10  2018-10-13 SAN HURKO-HURECZKO SANOCZANKA ŚWIĘTE 17:00
10  2018-10-13 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW MOTOR GROCHOWCE 17:00
10  2018-10-13 CZUWAJ PRZEMYŚL (B) HURAGAN GNIEWCZYNA 17:00
10  2018-10-13 ŁĘK OSTRÓW (B) GWIAZDA WIELKIE OCZY (B) 17:00
10  2018-10-13 MKS KAŃCZUGA LKS SKOŁOSZÓW 17:00
10  2018-10-13 BŁĘKITNI GRZĘSKA (B) PŁOMIEŃ MORAWSKO 17:00
11  2018-10-20 PŁOMIEŃ MORAWSKO TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE 17:00
11  2018-10-20 LKS SKOŁOSZÓW BŁĘKITNI GRZĘSKA (B) 17:00
11  2018-10-20 GWIAZDA WIELKIE OCZY (B) MKS KAŃCZUGA 17:00
11  2018-10-20 HURAGAN GNIEWCZYNA ŁĘK OSTRÓW (B) 17:00
11  2018-10-20 MOTOR GROCHOWCE CZUWAJ PRZEMYŚL (B) 17:00
11  2018-10-20 SANOCZANKA ŚWIĘTE MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 17:00
11  2018-10-20 GRANICA STUBNO (S) SAN HURKO-HURECZKO 17:00
11  2018-10-20 MKS RADYMNO START PRUCHNIK 17:00
12  2018-10-27 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE START PRUCHNIK 17:00
12  2018-10-27 SAN HURKO-HURECZKO MKS RADYMNO 17:00
12  2018-10-27 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW GRANICA STUBNO (S) 17:00
12  2018-10-27 CZUWAJ PRZEMYŚL (B) SANOCZANKA ŚWIĘTE 17:00
12  2018-10-27 ŁĘK OSTRÓW (B) MOTOR GROCHOWCE 17:00
12  2018-10-27 MKS KAŃCZUGA HURAGAN GNIEWCZYNA 17:00
12  2018-10-27 BŁĘKITNI GRZĘSKA (B) GWIAZDA WIELKIE OCZY (B) 17:00
12  2018-10-27 PŁOMIEŃ MORAWSKO LKS SKOŁOSZÓW 17:00
13  2018-11-03 LKS SKOŁOSZÓW START PRUCHNIK 17:00
13  2018-11-03 GWIAZDA WIELKIE OCZY (B) PŁOMIEŃ MORAWSKO 17:00
13  2018-11-03 HURAGAN GNIEWCZYNA BŁĘKITNI GRZĘSKA (B) 17:00
13  2018-11-03 MOTOR GROCHOWCE MKS KAŃCZUGA 17:00
13  2018-11-03 SANOCZANKA ŚWIĘTE ŁĘK OSTRÓW (B) 17:00
13  2018-11-03 GRANICA STUBNO (S) CZUWAJ PRZEMYŚL (B) 17:00
13  2018-11-03 MKS RADYMNO MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 17:00
13  2018-11-03 START PRUCHNIK SAN HURKO-HURECZKO 17:00
14  2018-11-11 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE SAN HURKO-HURECZKO 17:00
14  2018-11-11 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW START PRUCHNIK 17:00
14  2018-11-11 CZUWAJ PRZEMYŚL (B) MKS RADYMNO 17:00
14  2018-11-11 ŁĘK OSTRÓW (B) GRANICA STUBNO (S) 17:00
14  2018-11-11 MKS KAŃCZUGA SANOCZANKA ŚWIĘTE 17:00
14  2018-11-11 BŁĘKITNI GRZĘSKA (B) MOTOR GROCHOWCE 17:00
14  2018-11-11 PŁOMIEŃ MORAWSKO HURAGAN GNIEWCZYNA 17:00
14  2018-11-11 LKS SKOŁOSZÓW GWIAZDA WIELKIE OCZY (B) 17:00
15  2018-11-17 GWIAZDA WIELKIE OCZY (B) TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE 17:00
15  2018-11-17 HURAGAN GNIEWCZYNA LKS SKOŁOSZÓW 17:00
15  2018-11-17 MOTOR GROCHOWCE PŁOMIEŃ MORAWSKO 17:00
15  2018-11-17 SANOCZANKA ŚWIĘTE BŁĘKITNI GRZĘSKA (B) 17:00
15  2018-11-17 GRANICA STUBNO (S) MKS KAŃCZUGA 17:00
15  2018-11-17 MKS RADYMNO ŁĘK OSTRÓW (B) 17:00
15  2018-11-17 START PRUCHNIK CZUWAJ PRZEMYŚL (B) 17:00
15  2018-11-17 SAN HURKO-HURECZKO MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 17:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-14 MKS RADYMNO 1:1 Łęk Ostrów zobacz ›
2018-07-18 MKS RADYMNO 2:0 SAN HURKO-HURECZKO zobacz ›
2018-07-21 MOTOR GROCHOWCE 3:1 MKS RADYMNO zobacz ›
2018-07-27 MKS RADYMNO 0:5 POGOŃ LEŻAJSK zobacz ›
2018-08-04 MKS RADYMNO 2:5 CZUWAJ PRZEMYŚL (B) zobacz ›

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

08-2018

czwartek

17

08-2018

piątek

Trening nr 14 (Stadion) Godzina 18:30

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

Mecz mistrzowski MKS Radymno - Błękitni Grzęska NIEDZIELA 17:00

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

SEZON 2018/2019

JESIEŃ 2018


1. Kańczuga 2:1 MKS RADYMNO 
2. MKS RADYMNO - Grzęska
3. Morawsko - MKS RADYMNO  
4. MKS RADYMNO - 
Skołoszów
5. Wielkie Oczy - MKS RADYMNO 
6. MKS RADYMNO - 
Gniewczyna 
7.
Grochowce - MKS RADYMNO 
8. MKS RADYMNO - 
Święte
9. Stubno - MKS RADYMNO 
10.
Kaszyce - MKS RADYMNO 
11. MKS RADYMNO - 
Pruchnik
12. Hureczko - MKS RADYMNO 
13. MKS RADYMNO - 
Lubaczów
14. Przemyśl - MKS RADYMNO 
15. MKS RADYMNO - 
Ostrów


WIOSNA 2019


16. MKS RADYMNO - Kańczuga
17. Grzęska - MKS RADYMNO
18. MKS RADYMNO - 
Morawsko
19. Skołoszów - MKS RADYMNO 
20. MKS RADYMNO - 
Wielkie Oczy 
21. Gniewczyna - MKS RADYMNO 
22. MKS RADYMNO - 
Grochowce
23. Święte - MKS RADYMNO 
24. MKS RADYMNO - 
Stubno
25. MKS RADYMNO - Kaszyce
26. Pruchnik - MKS RADYMNO 
27. MKS RADYMNO - 
Hureczko
28. Lubaczów - MKS RADYMNO
29. MKS RADYMNO - 
Przemyśl
30. Ostrów - MKS RADYMNO 

 

 

 

 

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 118, wczoraj: 380
ogółem: 1 345 937

statystyki szczegółowe