MKS Radymno - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

MKS RADYMNO (B)LKS SKOŁOSZÓW
MKS RADYMNO (B)   LKS SKOŁOSZÓW
2018-04-28, 17:00:00

XXII kolejka jarosławskiej klasy "O", Stadion w Radymnie

Statystyki przedmeczowe »

Kalendarium

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

XXII kolejka jarosławskiej klasy \"O\", MKS Radymno - LKS Skołoszów godz. 17:00

29

04-2018

niedziela

30

04-2018

pon.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
PŁOMIEŃ MORAWSKO - SAN HURKO - HURECZKO
HURAGAN GNIEWCZYNA - MKS POGOŃ - SOKÓŁ LUBACZÓW
SANTOS PIWODA - SANOCZANKA ŚWIĘTE
ZORZA ZARZECZE (B) - KS KISIELÓW - PEŁNATYCZE
LKS SKOŁOSZÓW - MOTOR GROCHOWCE
START PRUCHNIK (S) - MKS RADYMNO (B)
ROZTOCZE NAROL (B) - ORZEŁ PRZEWORSK (S)
TS BIAŁO - CZERWONI KASZYCE (B) - MKS KAŃCZUGA

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
SAN HURKO - HURECZKO 1:0 MKS KAŃCZUGA
ORZEŁ PRZEWORSK (S) 3:1 TS BIAŁO - CZERWONI KASZYCE (B)
MKS RADYMNO (B) 4:2 ROZTOCZE NAROL (B)
MOTOR GROCHOWCE 3:2 START PRUCHNIK (S)
KS KISIELÓW - PEŁNATYCZE 0:1 LKS SKOŁOSZÓW
SANOCZANKA ŚWIĘTE 2:1 ZORZA ZARZECZE (B)
MKS POGOŃ - SOKÓŁ LUBACZÓW 4:0 SANTOS PIWODA
PŁOMIEŃ MORAWSKO 4:1 HURAGAN GNIEWCZYNA

SPARINGI ZIMA 2018

SPARINGI ZIMA 2018 


1. MKS RADYMNO - JKS Jarosław (juniorzy) 
ODWOŁANY

2. MKS RADYMNO 5:2 Motor Grochowce 
10.02.2018

3. MKS RADYMNO 1:0 Zorza Zarzecze 
16.02.2018

4. MKS RADYMNO 4:2 Santos Piwoda 
25.02.2018

5. MKS RADYMNO 5:2 Victoria Kidałowice 
04.03.2018 

6. MKS RADYMNO 1:2 Start Pruchnik 
10.03.2018

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gal_72 75
2. Caes34 58
3. daniel80 1
4. zibi_ok 0

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-05 MKS RADYMNO (B) 1:1 SAN HURKO-HURECZKO zobacz ›
2017-08-05 ORZEŁ PRZEWORSK (S) 0:0 MOTOR GROCHOWCE zobacz ›
2017-08-05 MKS KAŃCZUGA 3:1 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE zobacz ›
2017-08-05 START PRUCHNIK (S) 2:2 PŁOMIEŃ MORAWSKO zobacz ›
2017-08-06 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 1:3 SANOCZANKA ŚWIĘTE zobacz ›
2017-08-06 ROZTOCZE NAROL (B) 0:3 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW zobacz ›
2017-08-06 LKS SKOŁOSZÓW 3:3 HURAGAN GNIEWCZYNA zobacz ›
2017-08-06 ZORZA ZARZECZE (B) 0:0 SANTOS PIWODA zobacz ›
2017-08-12 SAN HURKO-HURECZKO 1:1 SANTOS PIWODA zobacz ›
2017-08-12 HURAGAN GNIEWCZYNA 1:4 ZORZA ZARZECZE (B) zobacz ›
2017-08-12 PŁOMIEŃ MORAWSKO 1:2 LKS SKOŁOSZÓW zobacz ›
2017-08-12 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 0:0 START PRUCHNIK (S) zobacz ›
2017-08-12 SANOCZANKA ŚWIĘTE 8:1 ROZTOCZE NAROL (B) zobacz ›
2017-08-12 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 1:2 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) zobacz ›
2017-08-12 MOTOR GROCHOWCE 0:1 MKS KAŃCZUGA zobacz ›
2017-08-12 MKS RADYMNO (B) 3:3 ORZEŁ PRZEWORSK (S) zobacz ›
2017-08-19 ORZEŁ PRZEWORSK (S) 4:0 SAN HURKO-HURECZKO zobacz ›
2017-08-19 MKS KAŃCZUGA 2:0 MKS RADYMNO (B) zobacz ›
2017-08-19 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 1:1 MOTOR GROCHOWCE zobacz ›
2017-08-19 ROZTOCZE NAROL (B) 4:0 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE zobacz ›
2017-08-19 START PRUCHNIK (S) 0:0 SANOCZANKA ŚWIĘTE zobacz ›
2017-08-19 LKS SKOŁOSZÓW 3:3 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW zobacz ›
2017-08-19 ZORZA ZARZECZE (B) 2:2 PŁOMIEŃ MORAWSKO zobacz ›
2017-08-19 SANTOS PIWODA 0:3 HURAGAN GNIEWCZYNA zobacz ›
2017-08-26 SAN HURKO-HURECZKO 3:1 HURAGAN GNIEWCZYNA zobacz ›
2017-08-26 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 1:1 ZORZA ZARZECZE (B) zobacz ›
2017-08-26 SANOCZANKA ŚWIĘTE 2:1 LKS SKOŁOSZÓW zobacz ›
2017-08-26 MOTOR GROCHOWCE 5:1 ROZTOCZE NAROL (B) zobacz ›
2017-08-26 ORZEŁ PRZEWORSK (S) 3:3 MKS KAŃCZUGA zobacz ›
2017-08-27 PŁOMIEŃ MORAWSKO 2:1 SANTOS PIWODA zobacz ›
2017-08-27 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 1:6 START PRUCHNIK (S) zobacz ›
2017-08-27 MKS RADYMNO (B) 2:0 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) zobacz ›
2017-09-01 MKS KAŃCZUGA 3:3 SAN HURKO-HURECZKO zobacz ›
2017-09-03 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 0:1 ORZEŁ PRZEWORSK (S) zobacz ›
2017-09-03 ROZTOCZE NAROL (B) 2:2 MKS RADYMNO (B) zobacz ›
2017-09-03 START PRUCHNIK (S) 1:0 MOTOR GROCHOWCE zobacz ›
2017-09-03 LKS SKOŁOSZÓW 4:1 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE zobacz ›
2017-09-03 ZORZA ZARZECZE (B) 1:1 SANOCZANKA ŚWIĘTE zobacz ›
2017-09-03 SANTOS PIWODA 1:0 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW zobacz ›
2017-09-03 HURAGAN GNIEWCZYNA 7:1 PŁOMIEŃ MORAWSKO zobacz ›
2017-09-08 MKS KAŃCZUGA 2:3 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) zobacz ›
2017-09-09 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 4:1 HURAGAN GNIEWCZYNA zobacz ›
2017-09-09 SANOCZANKA ŚWIĘTE 0:3 SANTOS PIWODA zobacz ›
2017-09-09 MOTOR GROCHOWCE 2:1 LKS SKOŁOSZÓW zobacz ›
2017-09-09 ORZEŁ PRZEWORSK (S) 7:0 ROZTOCZE NAROL (B) zobacz ›
2017-09-10 SAN HURKO-HURECZKO 4:2 PŁOMIEŃ MORAWSKO zobacz ›
2017-09-10 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 1:1 ZORZA ZARZECZE (B) zobacz ›
2017-09-10 MKS RADYMNO (B) 2:0 START PRUCHNIK (S) zobacz ›
2017-09-17 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 0:1 SAN HURKO-HURECZKO zobacz ›
2017-09-17 ROZTOCZE NAROL (B) 2:1 MKS KAŃCZUGA zobacz ›
2017-09-17 START PRUCHNIK (S) 0:0 ORZEŁ PRZEWORSK (S) zobacz ›
2017-09-17 LKS SKOŁOSZÓW 2:0 MKS RADYMNO (B) zobacz ›
2017-09-17 ZORZA ZARZECZE (B) 1:0 MOTOR GROCHOWCE zobacz ›
2017-09-17 SANTOS PIWODA 6:0 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE zobacz ›
2017-09-17 HURAGAN GNIEWCZYNA 1:3 SANOCZANKA ŚWIĘTE zobacz ›
2017-09-17 PŁOMIEŃ MORAWSKO 0:2 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW zobacz ›
2017-09-23 SAN HURKO-HURECZKO 1:4 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW zobacz ›
2017-09-23 SANOCZANKA ŚWIĘTE 4:2 PŁOMIEŃ MORAWSKO zobacz ›
2017-09-23 MOTOR GROCHOWCE 5:1 SANTOS PIWODA zobacz ›
2017-09-23 ORZEŁ PRZEWORSK (S) 2:2 LKS SKOŁOSZÓW zobacz ›
2017-09-23 MKS KAŃCZUGA 3:1 START PRUCHNIK (S) zobacz ›
2017-09-24 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 7:1 HURAGAN GNIEWCZYNA zobacz ›
2017-09-24 MKS RADYMNO (B) 1:1 ZORZA ZARZECZE (B) zobacz ›
2017-09-24 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 4:1 ROZTOCZE NAROL (B) zobacz ›
2017-09-30 PŁOMIEŃ MORAWSKO 3:0 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE zobacz ›
2017-09-30 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 0:1 SANOCZANKA ŚWIĘTE zobacz ›
2017-10-01 ROZTOCZE NAROL (B) 0:1 SAN HURKO-HURECZKO zobacz ›
2017-10-01 START PRUCHNIK (S) 5:0 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) zobacz ›
2017-10-01 LKS SKOŁOSZÓW 0:0 MKS KAŃCZUGA zobacz ›
2017-10-01 ZORZA ZARZECZE (B) 0:3 ORZEŁ PRZEWORSK (S) zobacz ›
2017-10-01 SANTOS PIWODA 0:1 MKS RADYMNO (B) zobacz ›
2017-10-01 HURAGAN GNIEWCZYNA 3:2 MOTOR GROCHOWCE zobacz ›
10  2017-10-07 SAN HURKO-HURECZKO 1:1 SANOCZANKA ŚWIĘTE zobacz ›
10  2017-10-07 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 0:2 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW zobacz ›
10  2017-10-07 MOTOR GROCHOWCE 2:2 PŁOMIEŃ MORAWSKO zobacz ›
10  2017-10-07 MKS RADYMNO (B) 1:3 HURAGAN GNIEWCZYNA zobacz ›
10  2017-10-07 ORZEŁ PRZEWORSK (S) 2:0 SANTOS PIWODA zobacz ›
10  2017-10-07 MKS KAŃCZUGA 2:0 ZORZA ZARZECZE (B) zobacz ›
10  2017-10-07 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 0:1 LKS SKOŁOSZÓW zobacz ›
10  2017-10-07 ROZTOCZE NAROL (B) 1:2 START PRUCHNIK (S) zobacz ›
11  2017-10-14 ZORZA ZARZECZE (B) 2:1 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) zobacz ›
11  2017-10-14 PŁOMIEŃ MORAWSKO 3:1 MKS RADYMNO (B) zobacz ›
11  2017-10-14 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 0:0 MOTOR GROCHOWCE zobacz ›
11  2017-10-14 SANOCZANKA ŚWIĘTE 4:1 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE zobacz ›
11  2017-10-15 START PRUCHNIK (S) 2:3 SAN HURKO-HURECZKO zobacz ›
11  2017-10-15 LKS SKOŁOSZÓW 1:1 ROZTOCZE NAROL (B) zobacz ›
11  2017-10-15 SANTOS PIWODA 1:4 MKS KAŃCZUGA zobacz ›
11  2017-10-15 HURAGAN GNIEWCZYNA 0:5 ORZEŁ PRZEWORSK (S) zobacz ›
12  2017-10-21 SAN HURKO-HURECZKO 5:2 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE zobacz ›
12  2017-10-21 MOTOR GROCHOWCE 0:0 SANOCZANKA ŚWIĘTE zobacz ›
12  2017-10-21 MKS RADYMNO (B) 1:0 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW zobacz ›
12  2017-10-21 ORZEŁ PRZEWORSK (S) 2:2 PŁOMIEŃ MORAWSKO zobacz ›
12  2017-10-21 MKS KAŃCZUGA 0:0 HURAGAN GNIEWCZYNA zobacz ›
12  2017-10-22 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 1:0 SANTOS PIWODA zobacz ›
12  2017-10-22 ROZTOCZE NAROL (B) 1:1 ZORZA ZARZECZE (B) zobacz ›
12  2017-10-22 START PRUCHNIK (S) 4:2 LKS SKOŁOSZÓW zobacz ›
13  2017-10-28 LKS SKOŁOSZÓW 7:1 SAN HURKO-HURECZKO zobacz ›
13  2017-10-28 ZORZA ZARZECZE (B) 0:4 START PRUCHNIK (S) zobacz ›
13  2017-10-28 HURAGAN GNIEWCZYNA 2:3 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) zobacz ›
13  2017-10-28 PŁOMIEŃ MORAWSKO 0:2 MKS KAŃCZUGA zobacz ›
13  2017-10-28 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 0:3 ORZEŁ PRZEWORSK (S) zobacz ›
13  2017-10-28 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 2:1 MOTOR GROCHOWCE zobacz ›
13  2017-10-29 SANOCZANKA ŚWIĘTE 2:2 MKS RADYMNO (B) zobacz ›
13  2017-11-19 SANTOS PIWODA 4:1 ROZTOCZE NAROL (B) zobacz ›
14  2017-11-04 SAN HURKO-HURECZKO 0:0 MOTOR GROCHOWCE zobacz ›
14  2017-11-04 MKS RADYMNO (B) 4:1 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE zobacz ›
14  2017-11-04 ORZEŁ PRZEWORSK (S) 3:1 SANOCZANKA ŚWIĘTE zobacz ›
14  2017-11-04 MKS KAŃCZUGA 2:1 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW zobacz ›
14  2017-11-04 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 1:2 PŁOMIEŃ MORAWSKO zobacz ›
14  2017-11-04 ROZTOCZE NAROL (B) 2:3 HURAGAN GNIEWCZYNA zobacz ›
14  2017-11-04 START PRUCHNIK (S) 3:2 SANTOS PIWODA zobacz ›
14  2017-11-04 LKS SKOŁOSZÓW 1:0 ZORZA ZARZECZE (B) zobacz ›
15  2017-11-11 ZORZA ZARZECZE (B) 1:1 SAN HURKO-HURECZKO zobacz ›
15  2017-11-11 SANTOS PIWODA 2:1 LKS SKOŁOSZÓW zobacz ›
15  2017-11-11 HURAGAN GNIEWCZYNA 0:1 START PRUCHNIK (S) zobacz ›
15  2017-11-11 PŁOMIEŃ MORAWSKO 2:0 ROZTOCZE NAROL (B) zobacz ›
15  2017-11-11 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 2:1 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) zobacz ›
15  2017-11-11 SANOCZANKA ŚWIĘTE 2:2 MKS KAŃCZUGA zobacz ›
15  2017-11-11 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 0:5 ORZEŁ PRZEWORSK (S) zobacz ›
15  2017-11-11 MOTOR GROCHOWCE 3:1 MKS RADYMNO (B) zobacz ›
16  2018-03-17 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 1:0 ROZTOCZE NAROL (B) zobacz ›
16  2018-04-18 SAN HURKO-HURECZKO 1:2 MKS RADYMNO (B) zobacz ›
16  2018-04-18 MOTOR GROCHOWCE 1:1 ORZEŁ PRZEWORSK (S) zobacz ›
16  2018-04-18 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 0:3 MKS KAŃCZUGA zobacz ›
16  2018-04-18 SANOCZANKA ŚWIĘTE 4:0 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) zobacz ›
16  2018-04-18 PŁOMIEŃ MORAWSKO 0:1 START PRUCHNIK (S) zobacz ›
16  2018-04-18 HURAGAN GNIEWCZYNA 1:1 LKS SKOŁOSZÓW zobacz ›
16  2018-04-18 SANTOS PIWODA 1:0 ZORZA ZARZECZE (B) zobacz ›
17  2018-03-25 ORZEŁ PRZEWORSK (S) 3:1 MKS RADYMNO (B) zobacz ›
17  2018-05-16 SANTOS PIWODA SAN HURKO-HURECZKO 17:00
17  2018-05-16 ZORZA ZARZECZE (B) HURAGAN GNIEWCZYNA 17:00
17  2018-05-16 LKS SKOŁOSZÓW PŁOMIEŃ MORAWSKO 17:00
17  2018-05-16 START PRUCHNIK (S) MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 17:00
17  2018-05-16 ROZTOCZE NAROL (B) SANOCZANKA ŚWIĘTE 17:00
17  2018-05-16 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 17:00
17  2018-05-16 MKS KAŃCZUGA MOTOR GROCHOWCE 17:00
18  2018-03-31 SAN HURKO-HURECZKO 0:4 ORZEŁ PRZEWORSK (S) zobacz ›
18  2018-03-31 MKS RADYMNO (B) 2:0 MKS KAŃCZUGA zobacz ›
18  2018-03-31 MOTOR GROCHOWCE 2:2 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) zobacz ›
18  2018-03-31 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 2:4 ROZTOCZE NAROL (B) zobacz ›
18  2018-03-31 SANOCZANKA ŚWIĘTE 2:3 START PRUCHNIK (S) zobacz ›
18  2018-03-31 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 0:0 LKS SKOŁOSZÓW zobacz ›
18  2018-03-31 PŁOMIEŃ MORAWSKO 1:2 ZORZA ZARZECZE (B) zobacz ›
18  2018-03-31 HURAGAN GNIEWCZYNA 1:0 SANTOS PIWODA zobacz ›
19  2018-04-07 HURAGAN GNIEWCZYNA 2:1 SAN HURKO-HURECZKO zobacz ›
19  2018-04-07 SANTOS PIWODA 2:2 PŁOMIEŃ MORAWSKO zobacz ›
19  2018-04-07 ZORZA ZARZECZE (B) 2:0 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW zobacz ›
19  2018-04-07 LKS SKOŁOSZÓW 0:0 SANOCZANKA ŚWIĘTE zobacz ›
19  2018-04-07 START PRUCHNIK (S) 3:0 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE zobacz ›
19  2018-04-07 ROZTOCZE NAROL (B) 3:3 MOTOR GROCHOWCE zobacz ›
19  2018-04-07 MKS KAŃCZUGA 0:0 ORZEŁ PRZEWORSK (S) zobacz ›
19  2018-04-08 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 1:2 MKS RADYMNO (B) zobacz ›
20  2018-04-14 SAN HURKO-HURECZKO 1:0 MKS KAŃCZUGA zobacz ›
20  2018-04-14 ORZEŁ PRZEWORSK (S) 3:1 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) zobacz ›
20  2018-04-14 MOTOR GROCHOWCE 3:2 START PRUCHNIK (S) zobacz ›
20  2018-04-14 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 0:1 LKS SKOŁOSZÓW zobacz ›
20  2018-04-14 SANOCZANKA ŚWIĘTE 2:1 ZORZA ZARZECZE (B) zobacz ›
20  2018-04-14 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 4:0 SANTOS PIWODA zobacz ›
20  2018-04-14 PŁOMIEŃ MORAWSKO 4:1 HURAGAN GNIEWCZYNA zobacz ›
20  2018-04-15 MKS RADYMNO (B) 4:2 ROZTOCZE NAROL (B) zobacz ›
21  2018-04-21 PŁOMIEŃ MORAWSKO SAN HURKO-HURECZKO 13:00
21  2018-04-21 HURAGAN GNIEWCZYNA MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 16:00
21  2018-04-21 SANTOS PIWODA SANOCZANKA ŚWIĘTE 15:00
21  2018-04-21 ZORZA ZARZECZE (B) KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 16:00
21  2018-04-21 LKS SKOŁOSZÓW MOTOR GROCHOWCE 14:00
21  2018-04-21 ROZTOCZE NAROL (B) ORZEŁ PRZEWORSK (S) 11:00
21  2018-04-21 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) MKS KAŃCZUGA 17:00
21  2018-04-22 START PRUCHNIK (S) MKS RADYMNO (B) 16:00
22  2018-04-28 SAN HURKO-HURECZKO TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 16:00
22  2018-04-28 MKS KAŃCZUGA ROZTOCZE NAROL (B) 16:00
22  2018-04-28 ORZEŁ PRZEWORSK (S) START PRUCHNIK (S) 15:00
22  2018-04-28 MKS RADYMNO (B) LKS SKOŁOSZÓW 17:00
22  2018-04-28 MOTOR GROCHOWCE ZORZA ZARZECZE (B) 16:00
22  2018-04-28 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE SANTOS PIWODA 16:00
22  2018-04-28 SANOCZANKA ŚWIĘTE HURAGAN GNIEWCZYNA 16:00
22  2018-04-28 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW PŁOMIEŃ MORAWSKO 16:00
23  2018-05-05 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW SAN HURKO-HURECZKO 16:00
23  2018-05-05 PŁOMIEŃ MORAWSKO SANOCZANKA ŚWIĘTE 16:00
23  2018-05-05 HURAGAN GNIEWCZYNA KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 15:00
23  2018-05-05 SANTOS PIWODA MOTOR GROCHOWCE 16:00
23  2018-05-05 ZORZA ZARZECZE (B) MKS RADYMNO (B) 16:00
23  2018-05-05 LKS SKOŁOSZÓW ORZEŁ PRZEWORSK (S) 16:00
23  2018-05-05 START PRUCHNIK (S) MKS KAŃCZUGA 13:00
23  2018-05-05 ROZTOCZE NAROL (B) TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 16:00
24  2018-05-12 MOTOR GROCHOWCE HURAGAN GNIEWCZYNA 15:00
24  2018-05-12 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE PŁOMIEŃ MORAWSKO 16:00
24  2018-05-12 SANOCZANKA ŚWIĘTE MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 16:00
24  2018-05-12 SAN HURKO-HURECZKO ROZTOCZE NAROL (B) 16:00
24  2018-05-12 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) START PRUCHNIK (S) 15:00
24  2018-05-12 MKS KAŃCZUGA LKS SKOŁOSZÓW 16:00
24  2018-05-12 ORZEŁ PRZEWORSK (S) ZORZA ZARZECZE (B) 14:00
24  2018-05-12 MKS RADYMNO (B) SANTOS PIWODA 16:00
25  2018-05-19 SANOCZANKA ŚWIĘTE SAN HURKO-HURECZKO 15:00
25  2018-05-19 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 15:00
25  2018-05-19 PŁOMIEŃ MORAWSKO MOTOR GROCHOWCE 15:00
25  2018-05-19 HURAGAN GNIEWCZYNA MKS RADYMNO (B) 15:00
25  2018-05-19 SANTOS PIWODA ORZEŁ PRZEWORSK (S) 15:00
25  2018-05-19 ZORZA ZARZECZE (B) MKS KAŃCZUGA 15:00
25  2018-05-19 LKS SKOŁOSZÓW TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 15:00
25  2018-05-19 START PRUCHNIK (S) ROZTOCZE NAROL (B) 15:00
26  2018-05-26 SAN HURKO-HURECZKO START PRUCHNIK (S) 13:30
26  2018-05-26 ROZTOCZE NAROL (B) LKS SKOŁOSZÓW 14:00
26  2018-05-26 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) ZORZA ZARZECZE (B) 11:00
26  2018-05-26 MKS KAŃCZUGA SANTOS PIWODA 15:00
26  2018-05-26 ORZEŁ PRZEWORSK (S) HURAGAN GNIEWCZYNA 14:00
26  2018-05-26 MKS RADYMNO (B) PŁOMIEŃ MORAWSKO 13:00
26  2018-05-26 MOTOR GROCHOWCE MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 15:00
26  2018-05-26 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE SANOCZANKA ŚWIĘTE 15:00
27  2018-06-02 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE SAN HURKO-HURECZKO 15:00
27  2018-06-02 SANOCZANKA ŚWIĘTE MOTOR GROCHOWCE 15:00
27  2018-06-02 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW MKS RADYMNO (B) 15:00
27  2018-06-02 PŁOMIEŃ MORAWSKO ORZEŁ PRZEWORSK (S) 15:00
27  2018-06-02 HURAGAN GNIEWCZYNA MKS KAŃCZUGA 15:00
27  2018-06-02 SANTOS PIWODA TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 15:00
27  2018-06-02 ZORZA ZARZECZE (B) ROZTOCZE NAROL (B) 15:00
27  2018-06-02 LKS SKOŁOSZÓW START PRUCHNIK (S) 15:00
28  2018-06-09 SAN HURKO-HURECZKO LKS SKOŁOSZÓW 15:00
28  2018-06-09 START PRUCHNIK (S) ZORZA ZARZECZE (B) 15:00
28  2018-06-09 ROZTOCZE NAROL (B) SANTOS PIWODA 15:00
28  2018-06-09 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) HURAGAN GNIEWCZYNA 15:00
28  2018-06-09 MKS KAŃCZUGA PŁOMIEŃ MORAWSKO 15:00
28  2018-06-09 ORZEŁ PRZEWORSK (S) MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 15:00
28  2018-06-09 MKS RADYMNO (B) SANOCZANKA ŚWIĘTE 14:00
28  2018-06-09 MOTOR GROCHOWCE KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 15:00
29  2018-06-16 MOTOR GROCHOWCE SAN HURKO-HURECZKO 14:00
29  2018-06-16 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE MKS RADYMNO (B) 14:00
29  2018-06-16 SANOCZANKA ŚWIĘTE ORZEŁ PRZEWORSK (S) 14:00
29  2018-06-16 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW MKS KAŃCZUGA 14:00
29  2018-06-16 PŁOMIEŃ MORAWSKO TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 14:00
29  2018-06-16 HURAGAN GNIEWCZYNA ROZTOCZE NAROL (B) 14:00
29  2018-06-16 SANTOS PIWODA START PRUCHNIK (S) 14:00
29  2018-06-16 ZORZA ZARZECZE (B) LKS SKOŁOSZÓW 14:00
30  2018-06-23 SAN HURKO-HURECZKO ZORZA ZARZECZE (B) 14:00
30  2018-06-23 LKS SKOŁOSZÓW SANTOS PIWODA 14:00
30  2018-06-23 START PRUCHNIK (S) HURAGAN GNIEWCZYNA 14:00
30  2018-06-23 ROZTOCZE NAROL (B) PŁOMIEŃ MORAWSKO 14:00
30  2018-06-23 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 14:00
30  2018-06-23 MKS KAŃCZUGA SANOCZANKA ŚWIĘTE 14:00
30  2018-06-23 ORZEŁ PRZEWORSK (S) KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 14:00
30  2018-06-23 MKS RADYMNO (B) MOTOR GROCHOWCE 14:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-15 MKS RADYMNO (B) 0:4 SANOCZANKA ŚWIĘTE zobacz ›
2017-07-22 MKS RADYMNO (B) 2:3 SAN HURKO-HURECZKO zobacz ›
2017-07-26 MKS RADYMNO (B) 0:4 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) zobacz ›
2018-02-03 MKS RADYMNO (B) 3:3 JKS JAROSŁAW (juniorzy) zobacz ›
2018-02-10 MKS RADYMNO (B) 5:2 MOTOR GROCHOWCE zobacz ›
2018-02-16 ZORZA ZARZECZE (B) 0:1 MKS RADYMNO (B) zobacz ›
2018-02-25 MKS RADYMNO (B) 4:2 SANTOS PIWODA zobacz ›
2018-03-04 MKS RADYMNO (B) 5:2 Victoria Kidałowice zobacz ›
2018-03-10 MKS RADYMNO (B) 1:2 START PRUCHNIK (S) zobacz ›

Ostatnie spotkanie

SAN HURKO-HURECZKOMKS RADYMNO (B)
SAN HURKO-HURECZKO 1:2 MKS RADYMNO (B)
2018-04-18, 17:00:00
XVI kolejka jarosławskiej klasy "O", Stadion w Hureczku
     

Reklama

SEZON 2017/2018

WIOSNA 2018


1. Hureczko 1:2 MKS RADYMNO 
2. Przeworsk 3:1 MKS RADYMNO
3. MKS RADYMNO 2:0 Kańczuga 
4. Kaszyce 1:2 MKS RADYMNO 
5. MKS RADYMNO 4:2 Narol 
6. Pruchnik - MKS RADYMNO 
7. MKS RADYMNO - Skołoszów 
8. Zarzecze - MKS RADYMNO 
9. MKS RADYMNO - Piwoda 
10. Gniewczyna - MKS RADYMNO 
11. MKS RADYMNO - Morawsko 
12. Lubaczów - MKS RADYMNO 
13. MKS RADYMNO - Święte 
14. Kisielów - MKS RADYMNO 
15. MKS RADYMNO - Grochowce 


JESIEŃ 2017


1. MKS RADYMNO 1:1 Hureczko 
2. MKS RADYMNO 3:3 Przeworsk

3. Kanczuga 2:0 MKS RADYMNO
4. MKS RADYMNO 2:0 Kaszyce 
5. Narol 2:2 MKS RADYMNO 
6. MKS RADYMNO 2:0 Pruchnik 
7. Skoloszow 2:0 MKS RADYMNO 
8. MKS RADYMNO 1:1 Zarzecze 
9. Piwoda 0:1 MKS RADYMNO 
10. MKS RADYMNO 1:3 Gniewczyna 
11. Morawsko 3:1 MKS RADYMNO 
12. MKS RADYMNO 1:0 Lubaczow 
13. Święte 2:2 MKS RADYMNO
14. MKS RADYMNO 4:1 Kisielów 
15. Grochowce 3:1 MKS RADYMNO 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Transfery

SEZON 2017/2018


PRZYBYLI: 
- Paweł Rożak (powrót po kontuzji)
- Dariusz Lasek (Fenix Leszno)
- Damian Kania (Dąb Dobkowice) 


UBYLI: 
- Konrad Szpunar (Hetman Laszki)
- Łukasz Halwa (Hetman Laszki) 
- Łukasz Pilch (wyjazd za granice)

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 346, wczoraj: 490
ogółem: 1 303 673

statystyki szczegółowe

GŁÓWNI SPONSORZY ROK 2017

URZĄD MIASTA RADYMNO

ul. Lwowska 20


Zajazd "SMYK" ul.Słowackiego 19a

RADYMNO


EMITER sp.j. ZUP,  Bieda S. ; Lis P.ul Złota Góra

RADYMNO


FH  "JONPOL" Janusz Lesiak ul. Stefana  Batorego 22

PRZEMYŚL


PIZZERIA "PALERMO" Bożena i Adam Krok os. Jagiełły 8

RADYMNO


Hurtownia Spożywcza Henryk Maik ul. Rynek 26

RADYMNO 


Podkarpacki Sklep Przemysław Maik 3A

WIETLIN III 


"LOTOS" Handel Art Żelaznymi oraz Przemysłowymi Marek Sławiński ul. Legionów 4

RADYMNO 


APTEKA "Medika" Agnieszka-Wojdyło Zając ul. Legionów 1 

RADYMNO