MKS Radymno - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

MKS RADYMNO (B)TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B)
MKS RADYMNO (B)   TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B)
2017-08-26, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
MKS RADYMNO (B) - SAN HURKO - HURECZKO
ORZEŁ PRZEWORSK (S) - MOTOR GROCHOWCE
MKS KAŃCZUGA - KS KISIELÓW - PEŁNATYCZE
TS BIAŁO - CZERWONI KASZYCE (B) - SANOCZANKA ŚWIĘTE
ROZTOCZE NAROL (B) - MKS POGOŃ - SOKÓŁ LUBACZÓW
START PRUCHNIK (S) - PŁOMIEŃ MORAWSKO
LKS SKOŁOSZÓW - HURAGAN GNIEWCZYNA
ZORZA ZARZECZE (B) - SANTOS PIWODA

Wyniki

Mecze sparingowe
MKS RADYMNO (B) SAN HURKO - HURECZKO
MKS RADYMNO (B) SANOCZANKA ŚWIĘTE
MKS RADYMNO (B) TS BIAŁO - CZERWONI KASZYCE (B)
MKS RADYMNO (B) SANTOS PIWODA

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-05 MKS RADYMNO (B) SAN HURKO-HURECZKO 17:00
2017-08-05 ORZEŁ PRZEWORSK (S) MOTOR GROCHOWCE 17:00
2017-08-05 MKS KAŃCZUGA KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 17:00
2017-08-05 START PRUCHNIK (S) PŁOMIEŃ MORAWSKO 17:00
2017-08-06 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) SANOCZANKA ŚWIĘTE 17:00
2017-08-06 ROZTOCZE NAROL (B) MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 17:00
2017-08-06 LKS SKOŁOSZÓW HURAGAN GNIEWCZYNA 17:00
2017-08-06 ZORZA ZARZECZE (B) SANTOS PIWODA 17:00
2017-08-12 SAN HURKO-HURECZKO SANTOS PIWODA 17:00
2017-08-12 HURAGAN GNIEWCZYNA ZORZA ZARZECZE (B) 17:00
2017-08-12 PŁOMIEŃ MORAWSKO LKS SKOŁOSZÓW 17:00
2017-08-12 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW START PRUCHNIK (S) 17:00
2017-08-12 SANOCZANKA ŚWIĘTE ROZTOCZE NAROL (B) 17:00
2017-08-12 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 17:00
2017-08-12 MOTOR GROCHOWCE MKS KAŃCZUGA 17:00
2017-08-12 MKS RADYMNO (B) ORZEŁ PRZEWORSK (S) 17:00
2017-08-19 ORZEŁ PRZEWORSK (S) SAN HURKO-HURECZKO 17:00
2017-08-19 MKS KAŃCZUGA MKS RADYMNO (B) 17:00
2017-08-19 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) MOTOR GROCHOWCE 17:00
2017-08-19 ROZTOCZE NAROL (B) KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 17:00
2017-08-19 START PRUCHNIK (S) SANOCZANKA ŚWIĘTE 17:00
2017-08-19 LKS SKOŁOSZÓW MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 17:00
2017-08-19 ZORZA ZARZECZE (B) PŁOMIEŃ MORAWSKO 17:00
2017-08-19 SANTOS PIWODA HURAGAN GNIEWCZYNA 17:00
2017-08-26 SAN HURKO-HURECZKO HURAGAN GNIEWCZYNA 17:00
2017-08-26 PŁOMIEŃ MORAWSKO SANTOS PIWODA 17:00
2017-08-26 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW ZORZA ZARZECZE (B) 17:00
2017-08-26 SANOCZANKA ŚWIĘTE LKS SKOŁOSZÓW 17:00
2017-08-26 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE START PRUCHNIK (S) 17:00
2017-08-26 MOTOR GROCHOWCE ROZTOCZE NAROL (B) 17:00
2017-08-26 MKS RADYMNO (B) TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 17:00
2017-08-26 ORZEŁ PRZEWORSK (S) MKS KAŃCZUGA 17:00
2017-09-02 MKS KAŃCZUGA SAN HURKO-HURECZKO 16:00
2017-09-02 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) ORZEŁ PRZEWORSK (S) 16:00
2017-09-02 ROZTOCZE NAROL (B) MKS RADYMNO (B) 17:00
2017-09-02 START PRUCHNIK (S) MOTOR GROCHOWCE 17:00
2017-09-02 LKS SKOŁOSZÓW KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 17:00
2017-09-02 ZORZA ZARZECZE (B) SANOCZANKA ŚWIĘTE 17:00
2017-09-02 SANTOS PIWODA MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 17:00
2017-09-02 HURAGAN GNIEWCZYNA PŁOMIEŃ MORAWSKO 17:00
2017-09-09 SAN HURKO-HURECZKO PŁOMIEŃ MORAWSKO 16:00
2017-09-09 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW HURAGAN GNIEWCZYNA 16:00
2017-09-09 SANOCZANKA ŚWIĘTE SANTOS PIWODA 16:00
2017-09-09 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE ZORZA ZARZECZE (B) 16:00
2017-09-09 MKS RADYMNO (B) START PRUCHNIK (S) 16:00
2017-09-09 ORZEŁ PRZEWORSK (S) ROZTOCZE NAROL (B) 16:00
2017-09-09 MKS KAŃCZUGA TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 16:00
2017-09-10 MOTOR GROCHOWCE LKS SKOŁOSZÓW 16:00
2017-09-16 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) SAN HURKO-HURECZKO 17:00
2017-09-16 ROZTOCZE NAROL (B) MKS KAŃCZUGA 17:00
2017-09-16 START PRUCHNIK (S) ORZEŁ PRZEWORSK (S) 17:00
2017-09-16 LKS SKOŁOSZÓW MKS RADYMNO (B) 17:00
2017-09-16 ZORZA ZARZECZE (B) MOTOR GROCHOWCE 17:00
2017-09-16 SANTOS PIWODA KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 17:00
2017-09-16 HURAGAN GNIEWCZYNA SANOCZANKA ŚWIĘTE 17:00
2017-09-16 PŁOMIEŃ MORAWSKO MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 17:00
2017-09-23 SAN HURKO-HURECZKO MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 17:00
2017-09-23 SANOCZANKA ŚWIĘTE PŁOMIEŃ MORAWSKO 17:00
2017-09-23 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE HURAGAN GNIEWCZYNA 17:00
2017-09-23 MOTOR GROCHOWCE SANTOS PIWODA 17:00
2017-09-23 MKS RADYMNO (B) ZORZA ZARZECZE (B) 17:00
2017-09-23 ORZEŁ PRZEWORSK (S) LKS SKOŁOSZÓW 17:00
2017-09-23 MKS KAŃCZUGA START PRUCHNIK (S) 17:00
2017-09-23 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) ROZTOCZE NAROL (B) 17:00
2017-09-30 ROZTOCZE NAROL (B) SAN HURKO-HURECZKO 16:00
2017-09-30 START PRUCHNIK (S) TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 16:00
2017-09-30 LKS SKOŁOSZÓW MKS KAŃCZUGA 16:00
2017-09-30 ZORZA ZARZECZE (B) ORZEŁ PRZEWORSK (S) 16:00
2017-09-30 SANTOS PIWODA MKS RADYMNO (B) 16:00
2017-09-30 HURAGAN GNIEWCZYNA MOTOR GROCHOWCE 16:00
2017-09-30 PŁOMIEŃ MORAWSKO KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 16:00
2017-09-30 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW SANOCZANKA ŚWIĘTE 16:00
10  2017-10-07 SAN HURKO-HURECZKO SANOCZANKA ŚWIĘTE 15:00
10  2017-10-07 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 15:00
10  2017-10-07 MOTOR GROCHOWCE PŁOMIEŃ MORAWSKO 15:00
10  2017-10-07 MKS RADYMNO (B) HURAGAN GNIEWCZYNA 15:00
10  2017-10-07 ORZEŁ PRZEWORSK (S) SANTOS PIWODA 15:00
10  2017-10-07 MKS KAŃCZUGA ZORZA ZARZECZE (B) 15:00
10  2017-10-07 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) LKS SKOŁOSZÓW 15:00
10  2017-10-07 ROZTOCZE NAROL (B) START PRUCHNIK (S) 15:00
11  2017-10-14 START PRUCHNIK (S) SAN HURKO-HURECZKO 15:00
11  2017-10-14 LKS SKOŁOSZÓW ROZTOCZE NAROL (B) 15:00
11  2017-10-14 ZORZA ZARZECZE (B) TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 15:00
11  2017-10-14 SANTOS PIWODA MKS KAŃCZUGA 15:00
11  2017-10-14 HURAGAN GNIEWCZYNA ORZEŁ PRZEWORSK (S) 15:00
11  2017-10-14 PŁOMIEŃ MORAWSKO MKS RADYMNO (B) 15:00
11  2017-10-14 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW MOTOR GROCHOWCE 15:00
11  2017-10-14 SANOCZANKA ŚWIĘTE KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 15:00
12  2017-10-21 SAN HURKO-HURECZKO KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 15:00
12  2017-10-21 MOTOR GROCHOWCE SANOCZANKA ŚWIĘTE 15:00
12  2017-10-21 MKS RADYMNO (B) MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 15:00
12  2017-10-21 ORZEŁ PRZEWORSK (S) PŁOMIEŃ MORAWSKO 15:00
12  2017-10-21 MKS KAŃCZUGA HURAGAN GNIEWCZYNA 15:00
12  2017-10-21 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) SANTOS PIWODA 15:00
12  2017-10-21 ROZTOCZE NAROL (B) ZORZA ZARZECZE (B) 15:00
12  2017-10-21 START PRUCHNIK (S) LKS SKOŁOSZÓW 15:00
13  2017-10-28 LKS SKOŁOSZÓW SAN HURKO-HURECZKO 15:00
13  2017-10-28 ZORZA ZARZECZE (B) START PRUCHNIK (S) 15:00
13  2017-10-28 SANTOS PIWODA ROZTOCZE NAROL (B) 15:00
13  2017-10-28 HURAGAN GNIEWCZYNA TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 15:00
13  2017-10-28 PŁOMIEŃ MORAWSKO MKS KAŃCZUGA 15:00
13  2017-10-28 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW ORZEŁ PRZEWORSK (S) 15:00
13  2017-10-28 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE MOTOR GROCHOWCE 15:00
13  2017-10-29 SANOCZANKA ŚWIĘTE MKS RADYMNO (B) 15:00
14  2017-11-04 SAN HURKO-HURECZKO MOTOR GROCHOWCE 14:00
14  2017-11-04 MKS RADYMNO (B) KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE 14:00
14  2017-11-04 ORZEŁ PRZEWORSK (S) SANOCZANKA ŚWIĘTE 14:00
14  2017-11-04 MKS KAŃCZUGA MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW 14:00
14  2017-11-04 TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) PŁOMIEŃ MORAWSKO 14:00
14  2017-11-04 ROZTOCZE NAROL (B) HURAGAN GNIEWCZYNA 14:00
14  2017-11-04 START PRUCHNIK (S) SANTOS PIWODA 14:00
14  2017-11-04 LKS SKOŁOSZÓW ZORZA ZARZECZE (B) 14:00
15  2017-11-11 ZORZA ZARZECZE (B) SAN HURKO-HURECZKO 14:00
15  2017-11-11 SANTOS PIWODA LKS SKOŁOSZÓW 14:00
15  2017-11-11 HURAGAN GNIEWCZYNA START PRUCHNIK (S) 14:00
15  2017-11-11 PŁOMIEŃ MORAWSKO ROZTOCZE NAROL (B) 14:00
15  2017-11-11 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 14:00
15  2017-11-11 SANOCZANKA ŚWIĘTE MKS KAŃCZUGA 14:00
15  2017-11-11 KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE ORZEŁ PRZEWORSK (S) 14:00
15  2017-11-11 MOTOR GROCHOWCE MKS RADYMNO (B) 14:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-15 MKS RADYMNO (B) SANOCZANKA ŚWIĘTE 17:00
2017-07-22 MKS RADYMNO (B) SAN HURKO-HURECZKO 17:00
2017-07-26 MKS RADYMNO (B) TS BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B) 17:00
2017-07-29 MKS RADYMNO (B) SANTOS PIWODA 17:00

SPARINGI

SPARINGI JESIEŃ 2017


1. 15 lipca 
MKS Radymno - Sanoczanka Święte 


2. 22 lipca 
MKS Radymno - SAN Hurko-Hureczko


3. 26 lipca
MKS Radymno - TS BC Kaszyce 


4. 29 lipca 
MKS Radymno - Santos Piwoda 

 

Reklama

Transfery

JESIEŃ 2017/2018 


PRZYBYLI: 


UBYLI: 

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

08-2017

pon.

22

08-2017

wtorek

23

08-2017

środa

24

08-2017

czwartek

25

08-2017

piątek

26

08-2017

sobota

27

08-2017

niedziela

20 urodziny obchodzi Kacper Kuczwał

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 73, wczoraj: 517
ogółem: 1 203 815

statystyki szczegółowe

GŁÓWNI SPONSORZY ROK 2017

URZĄD MIASTA RADYMNO

ul. Lwowska 20


Zajazd "SMYK" ul.Słowackiego 19a

RADYMNO


EMITER sp.j. ZUP,  Bieda S. ; Lis P.ul Złota Góra

RADYMNO


FH  "JONPOL" Janusz Lesiak ul. Stefana  Batorego 22

PRZEMYŚL


PIZZERIA "PALERMO" Bożena i Adam Krok os. Jagiełły 8

RADYMNO


Hurtownia Spożywcza Henryk Maik ul. Rynek 26

RADYMNO 


Podkarpacki Sklep Przemysław Maik 3A

WIETLIN III 


"LOTOS" Handel Art Żelaznymi oraz Przemysłowymi Marek Sławiński ul. Legionów 4

RADYMNO 


APTEKA "Medika" Agnieszka-Wojdyło Zając ul. Legionów 1 

RADYMNO