MKS Radymno - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Wyniki

Mecze sparingowe

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

KLASYFIKACJA STRZELCÓW W JAROSŁAWSKIEJ KLASIE A

  • autor: Toldii, 2016-10-04 20:32

[AKTUALIZACJA 19-06-2017] 
KONIEC!

1. VIKTOR KOSSAK- 38 (+4) (Kidałowice)

2. TARAS BALABUKH- 36 (+1) (Pawłosiów)

3. JAROSŁAW MALINOWSKI- 32 (+2) (Dobkowice)

Pozostałe pozycje w rozwinięciu...

KLASYFIKACJA STRZELCÓW W JAROSŁAWSKIEJ KLASIE "A"


1. VIKTOR KOSSAK- 38 (+4) (Kidałowice)

2. TARAS BALABUKH- 36 (+1) (Pawłosiów)

3. JAROSŁAW MALINOWSKI- 32 (+2) (Dobkowice)


4. OSKAR HAMACHER- 27 (Radymno)

5. KRYSTIAN DROZDOWICZ- 23 (+2) (Munina)

6. HUBERT BEDNARZ- 17 (+1) (Wietlin)
DARIUSZ BZDOŃ- 17 (Koniaczów)

8. KACPER TRELKA- 15 (Ostrów)
- ARTUR SURMIAK- 15 (Wietlin) 

9. MATEUSZ SURMIAK- 14 (+1) (Wietlin)

10. BARTŁOMIEJ MOSZCZYŃSKI- 13 (+1) (Pełkinie)
- ARTUR ŁUKASIEWICZ- 13
(Chłopice)
BARTŁOMIEJ ŁUC- 13 (Rudołowice)

13. KAMIL MADAJ- 12 (Radymno) 

15. MICHAŁ SZCZOMRZYK- 11 (Koniaczów/Szówsko)
PIOTR JANUSZ- 11 (Kidałowice)
MATEUSZ ORONOWICZ- 11 (Ostrów)

18. PAWEŁ DOMSZY- 10 (Ostrów)
- KRZYSZTOF KOGUT- 10
(Tuchla)
RADOSŁAW WAŃKOWICZ- 10 (Pawłosiów)

21. MYKHAYLO PODIBKA- 9 (Radymno)
- PAWEŁ LONC- 9 (+1) (Koniaczów)
RAFAŁ WITKO- 9 (+1) (Manasterz)
- ŁUKASZ HALWA- 9 (Tuchla)

23. KONRAD SZPUNAR- 8 (Radymno)
KACPER SŁAWIŃSKI- 8 (+1) (Dobkowice)
- JAROSŁAW HOŁYSZKO- 8 (Dobkowice)
- MARCIN ŁASOCHA- 8 (+1) (Kidałowice)
- MATEUSZ OLECH- 8 (Kidałowice)
- BERNARD STOPA- 8 (Ostrów)

28. IRENEUSZ SKRZYPEK- 7 (Ostrów)
- MATEUSZ POLISZAK- 7 (Dobkowice)

ARKADIUSZ LECHOŃCZAK 7 (Szówsko)
- SEBASTIAN BABIŚ- 7 (Pełkinie)
- VASYL KARKOVSKY- 7 
(Pełkinie)
MATEUSZ PAWEŁEK- 7 (Pełkinie)

- KAROL FEDAN- 7 (Tuchla)
- PAWEŁ CZERWIŃSKI- 7 (Makowisko/Tuchla)

39. MATEUSZ ROŻAK- 6 (Radymno)
- DANIEL BRÓD- 6 (Koniaczów)
- DAWID PELC- 6
(Duńkowice)
- RAFAŁ BERNAL- 6
(Ostrów)
- PIOTR BEDNARZ- 6
(Wietlin)
- RAFAŁ PORCZAK- 6 (Szówsko) 

- DANIEL WALCZAK- 6 (Chłopice)
 

46. KRYSTIAN SUCHY- 5 (Radymno)
- RAFAŁ DRZYMAŁA- 5 (+1) (Rudołowice)
- PAWEŁ JAWORSKI- 5
(+1) (Szówsko)
- KAMIL DĄBROWSKI- 5 (Szówsko)

- ADRIAN KAMIŃSKI- 5 (Wietlin)
- KAMIL KRAWIEC- 5
(Tuchla)
MATEUSZ HANAS- 5 (Tuchla)
- MARCIN POBUTA- 5
(Chłopice)
- DAWID STASIŁA- 5 (Chłopice)

- IRENEUSZ ADAMKIEWICZ- 5 (Munina)
- MARCIN PURCHA- 5
 (Szówsko/Manasterz)
KRZYSZTOF ILIASZ- 5 (Pełkinie) 
- DAMIAN ZAZULA- 5 (Duńkowice)
- RADOSŁAW KOLASA- 5 (Makowisko)

- KAMIL MAZUR- 5 (Manasterz)
- MARCIN TOŁPA- 5 (Manasterz)


60. PIOTR LUFT- 4 (Radymno)
- KAROL MARSZAŁEK- 4 (+1) (Tuchla)
- KAMIL CICHOCKI- 4 (Tuchla)
- DAWID CHIRNY- 4 (Tuchla)
- DOMINIK PUCYŁO- 4 (Manasterz)
DŻASTIN KARKOSA- 4 (Tuchla/Wietlin)
- MYKOLA VIZNYTSIA- 4
(Chłopice)
- BOGUSŁAW NOGA- 4 (Pełkinie)
MIROSŁAW PRASOŁ- 4 (Koniaczów)
- DAWID DUCZYŃSKI- 4 (Koniaczów)
- ŁUKASZ GOŁĄB- 4 (Koniaczów)

- TOBIASZ DUDA- 4 (Ostrów)
ANDRII HORUNA- 4 (Makowisko)
- RAFAŁ WYSOCKI- 4 (Szówsko)
- ADRIAN GOŁĄB- 4 (Szówsko)

TOMASZ JEGIEŁŁOWICZ- 4 (Szówsko)

- PRZEMYSŁAW WAWRZYSZKO- 4 (Pawłosiów)

78. GRZEGORZ ŁUC- 3 (Radymno) 
- KLAUDIUSZ KŁAK- 3 (+1) (Koniaczów)
- MACIEJ BICHAJŁO- 3 (Kidałowice)
- JACEK ŁAZAROWICZ- 3
(+1) (Rudołowice)
- ARTUR DRZYMAŁA- 3 (Rudołowice)
- ŁUKASZ GUDOWSKI- 3
(+1)
 (Manasterz)
- PIOTR PURCHA- 3 (Manasterz)
- PIOTR NASPIŃSKI- 3 (Manasterz)

- IRENEUSZ BALICKI- 3 (Szówsko)
- KAMIL GLINIANY- 3 (Pełkinie)
- PIOTR CZYŻ- 3 
(Chłopice)
- MARCIN CZYŻ- 3 (Chłopice)

- TOMASZ SOCHA- 3 (Duńkowice)
- KAMIL BIAŁOWĄS - 3 (Duńkowice)
- OLEKH MYKHAYLO- 3 (Duńkowice)

- PAWEŁ ŁUC- 3 (Duńkowice)

- WOJCIECH ROKICKI- 3 (Dobkowice)
- DANIEL SZTURM- 3 (Munina)
- PIOTR DZIEDZIC- 3 (Munina)

- BARTŁOMIEJ BURY- 3 (Pawłosiów)
 

96. MATEUSZ MOTYKA- 2 (Radymno)
-JAKUB HERMAN- 2 (Radymno)

- DAMIAN ZAJĄC- 2 (+1) (Makowisko) 
- SEBASTIAN NIENAJADŁO- 2 (Makowisko)
- CARLOS SALGADO SANCHEZ- 2 
(Makowisko)
- KAROL BRZUCHACZ- 2 (Makowisko)

- MICHAŁ PRASOŁ- 2 (Koniaczów)
- PAWEŁ STRZELEC- 2 (+1) (Pawłosiów)
- ADAM MAZUR- 2 
(Pawłosiów)
- PAWEŁ SKUPIEŃ- 2 (Pawłosiów)

- PAWEŁ SIEDLARZ- 2 (Pawłosiów)
- PATRYK DUDA- 2 (+1) (Ostrów)

- JACEK BLOK- 2 (Ostrów)
- MARIUSZ KRZYWONOS- 2 (Ostrów)

- MARCIN RYGOWSKI- 2 (Kidałowice)
- JAKUB PRZYBEK- 2 (Kidałowice)
- KRZYSZTOF BACHÓRZ- 2
(Kidałowice)
- KAROL BIS- 2
(Wietlin)
- DAWID BEDNARZ- 2 (Wietlin)
- KAROL BRZUCHACZ- 2 (Wietlin)
- SEBASTIAN GRUNT- 2 (Pełkinie) 
- JACEK GOTZ- 2 (Pełkinie)

- DAMIAN RUPAR- 2 (Pełkinie)
- MATEUSZ PANEK- 2 (Pełkinie)
- ROBERT ŻELAZNY- 2
(Pełkinie) 
- MIROSŁAW RYGOWSKI- 2 (Manasterz)
- HUBERT CIURKO- 2 (Manasterz)
- RYSZARD ROKOSZ- 2 (Manasterz)

- LESŁAW BIS- 2 (Wietlin/Manasterz)
- EDWARD FLOREK- 2 (Manasterz)
- MATEUSZ STEC- 2 (Munina)
- DAMIAN WOTA- 2 (Munina)
- PATRYK JASIEWICZ- 2 (Munina)

- JERZY FELDMAN- 2 (Szówsko)
- RAFAŁ PAWLISZKO- 2 (Tuchla)
- HUBERT METZ- 2 (Duńkowice)
- MATEUSZ OLECH- 2 (Duńkowice)

- PIOTR PASTUSZEK- 2 (Duńkowice)

- KRYSTIAN DZIADOSZ- 2 (Chłopice)
- MATEUSZ PIĄTEK- 2 (Rudołowice)
- KAMIL ADAMAREK- 2 (Rudołowice)

137. ŁUKASZ STUDZIŃSKI- 1 (Radymno)
- SEBASTIAN ROŻAK- 1 (Radymno)

- KACPER KROWIAK- 1 (Radymno)
- PRZEMYSŁAW PODGÓRSKI- 1 (Radymno)

- ŁUKASZ MALINOWSKI- 1 (Dobkowice)
- STANISŁAW BĄK- 1 (Dobkowice)
- KRYSTIAN SZYMUŚ- 1 (Dobkowice)
- ADRIAN KOŚCIK- 1 (Dobkowice)
- MARCEL NASIEWICZ- 1 (Dobkowice)
- PIOTR LONC- 1 (Dobkowice)

- ŁUKASZ WOLAŃSKI- 1 (Chłopice)
- MICHAŁ PIESKO- 1 (Chłopice)
- ANDRZEJ ADAMAREK- 1 (Chłopice)

- MARCIN ZAWADA- 1 (Pawłosiów)
- SEBASTIAN PAWEŁEK- 1 (Pawłosiów)
- MATEUSZ WILK- 1 (Pawłosiów)
- BOGUSŁAW WILK- 1 (Pawłosiów)
- DARIUSZ WALCZAK- 1 (Pawłosiów)
- MATEUSZ MOSZKOWICZ- 1 (Pawłosiów)
- DAMIAN SŁOMIANY- 1 (Pawłosiów)

- KONRAD DŁUGOŃ- 1 (Makowisko)
- NORBERT OŚMIAK- 1 (Makowisko)
- PATRYK KRZEPTOŃ- 1 (Makowisko)
- MAREK SOCHA- 1 (Makowisko) 
- MARIUSZ WITYK- 1 (Makowisko)
- RAFAŁ SZCZERBATY- 1 (Makowisko)
- TOMASZ MIKŁASZ- 1 (Makowisko)

- HUBERT WOŁCZYK- 1 (Tuchla) 
- JURII CHIKEL- 1 (Tuchla)
- RAFAŁ BLINKIEWICZ- 1 (Tuchla)
- SEBASTIAN HUK- 1 (Tuchla)
- GRZEGORZ HIRNY- 1 (Tuchla)

- KRYSTIAN WYSOCKI- 1 (Szówsko)
- TOMASZ WYSOCKI- 1 (Szówsko)
- KAMIL DĄBROWSKI- 1 (Szówsko)
- ERWIN NASPIŃSKI-1 (Szówsko)
- MARCIN NASPIŃSKI- 1 (Szówsko)
- DAMIAN FOLWARCZNY- 1 (Szówsko)

- KAMIL BEDNARZ- 1 (Wietlin)
- PAWEŁ KARKOSA- 1 (Wietlin)
- MARCEL SURMIAK- 1 (Wietlin) 
- DAWID KAMIŃSKI- 1 (Wietlin)
- HUBERT OŚMAK- 1 (Wietlin)
- JACEK RACHWALSKI- 1 (Wietlin)
- ADRIAN IGLANTOWICZ- 1 (Wietlin)

- JACEK RACHWALSKI- 1 (Kidałowice)
- PATRYK ZAGRODNIK- 1 (Koniaczów)
- DAWID KRUK- 1 (Manasterz)
- PRZEMYSŁAW BRZYSKI- 1 (Manasterz)
- MARCIN BROSZKO- 1 (Ostrów)
- YURII MASO- 1 (Ostrów)
- MACIEJ OŚMAK- 1 (Ostrów)
- KAMIL KOSIŃSKI- 1 (Ostrów)
- MATEUSZ GRABSKI- 1 (Ostrów)
- LUCJAN WĘGRZYNIAK- 1 (Duńkowice)
- KAMIL LECHOCIŃSKI- 1 (Duńkowice)
- PAWEŁ SOBOLEWSKI- 1 (Duńkowice)
- DAWID PIWOWAR- 1 (Duńkowice)
- ARTUR KOBYLARZ- 1 (Duńkowice)
- KAMIL SZYMAŃSKI- 1 (Duńkowice)
- KONRAD SZAWIŃSKI- 1 (Duńkowice)
- KAROL HALWA- 1 (Duńkowice)
- MATEUSZ GONCIARZ- 1 (Duńkowice)

- PATRYK GRZESZCZAK-1  (Rudołowice)
- MARTYN ZGRYŹNIAK- 1 (Rudołowice)
- MATEUSZ STEC- 1 (Rudołowice)
- DAMIAN BIEGUS- 1 (Rudołowice)
- MATEUSZ FUGIEL- 1 (Rudołowice)
- TOMASZA SZOSTAK- 1 (Rudołowice)
- RAFAŁ ZYGMUNT- 1 (Rudołowice) 
- DAMIAN ZYGMUNT- 1 (Rudołowice) 

- KRZYSZTOF PROKOP- 1 (Munina)
- ŁUKASZ OCZOŚ- 1  (Munina)
- DAWID KOWALSKI- 1 (Munina)
- MICHAŁ BLOK- 1 (Munina) 
- KAMIL RYGOWSKI- 1 (Munina)

- DOMINIK GRUNT- 1 (Pełkinie)
- KORNEL KUCH- 1 (Pełkinie) 
- MAKSYMILIAN PIETLUCH- 1 (Pełkinie)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1958]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

SPARINGI

SPARINGI JESIEŃ 2017


Podamy wkrótce...

 

 

Reklama

Transfery

JESIEŃ 2017/2018 


PRZYBYLI: 


UBYLI: 

Statystyki drużyny

Kalendarium

26

06-2017

pon.

27

06-2017

wtorek

28

06-2017

środa

29

06-2017

czwartek

30

06-2017

piątek

01

07-2017

sobota

02

07-2017

niedziela

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 155, wczoraj: 333
ogółem: 1 180 203

statystyki szczegółowe

SPONSORZY ROK 2017

URZĄD MIASTA RADYMNO

ul. Lwowska 20

 


Zajazd "SMYK" ul.Słowackiego 19a

RADYMNO

 


ELEKTROKAL Sp.z.o.o ul. Złota Góra 19

RADYMNO

 


EMITER sp.j. ZUP,  Bieda S. ; Lis P.ul Złota Góra

RADYMNO

 


FH  "JONPOL" Janusz Lesiak ul. Stefana  Batorego 22

PRZEMYŚL