W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Brak aktywnych ankiet.

Z MUNINĄ BEZ TARYFY ULGOWEJ!

• autor: Toldii, 2017-06-07 23:14

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00, na stadionie Miejskim w Radymnie, dojdzie do niezwykle interesującej potyczki, na Lwowską zawita LKS Delin Munina!
Dziewiąty zespół na chwilę obecną, swój najlepszy czas ma już za sobą, pierwsza runda zakończona na bardzo wysokim miejscu, dawała pewne nadzieje na dobrą wiosnę.
Tak się jednak nie stało, po nierównej rundzie rewanżowej, rewelacja poprzedniej odsłony sezonu ma na dzień dzisiejszy lekkie p
roblemy. Nie licząc niedzielnego spotkania w Radymnie, przed zawodnikami z Muniny ostatni mecz, możliwe o być albo nie być w tej lidze. Przeciwnikiem będzie zawzięcie walczący o utrzymanie LKS Dąb Dobkowice, aby nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę gracze Delinu muszą wywalczyć chociażby punkt w pojedynku z liderem.

Pytanie tylko czy lider ma w ogóle ochotę oddawać jakiejkolwiek punkty?

Radka po porażce w Koniaczowie ma nie tylko do udowodnienia kibicom swoją wyższość w tym roku. Ma również za zadanie poprawienie splamionego przydrożnym błotem, biało-niebieskiego honoru! Nikogo już chyba nie trzeba motywować do niedzielnego spotkania, każdy zdaje sobie sprawę iż Radka, niedzielnym meczem pożegna się z kibicami, którzy musieli przez błędy innych, spoglądać jak tak zasłużony Klub jak MKS, tuła się po A-klasowych klepiskach.
Dobrze by było zakończyć sezon zwycięstwem!
Nie pozostaje nam nic innego jak tylko zaprosić Was wszystkich na ten ostatni mecz, rozgrywany na naszej murawie w A-klasowej rzeczywistości!

Niedziela, godzina 17:00
Podziękujmy chłopakom za sezon, na prawdę ciężkiej walki, gorący doping na pewno odwdzięczy włożone serce, czas i zaangażowanie!

AVE RADKA!

SPARINGI