MKS Radymno - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

31 urodziny obchodzi Paweł Chlastawa

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
SAN HURKO - HURECZKO 1:3 ZORZA ZARZECZE (B)
LKS SKOŁOSZÓW 3:2 SANTOS PIWODA
START PRUCHNIK (S) 0:2 HURAGAN GNIEWCZYNA
ROZTOCZE NAROL (B) 4:1 PŁOMIEŃ MORAWSKO
TS BIAŁO - CZERWONI KASZYCE (B) 2:1 MKS POGOŃ - SOKÓŁ LUBACZÓW
MKS KAŃCZUGA 4:4 SANOCZANKA ŚWIĘTE
ORZEŁ PRZEWORSK (S) 3:0 KS KISIELÓW - PEŁNATYCZE
MKS RADYMNO (B) 1:0 MOTOR GROCHOWCE

SPARINGI ZIMA 2018

SPARINGI ZIMA 2018 


1. MKS RADYMNO - JKS Jarosław (juniorzy) 
ODWOŁANY

2. MKS RADYMNO 5:2 Motor Grochowce 
10.02.2018

3. MKS RADYMNO 1:0 Zorza Zarzecze 
16.02.2018

4. MKS RADYMNO 4:2 Santos Piwoda 
25.02.2018

5. MKS RADYMNO 5:2 Victoria Kidałowice 
04.03.2018 

6. MKS RADYMNO 1:2 Start Pruchnik 
10.03.2018

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gal_72 102
2. Caes34 58
3. daniel80 1
4. zibi_ok 0

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

PLANY MKS-U I RYWALI, NA OKRES PRZYGOTOWAWCZY!

  • autor: Toldii, 2017-06-25 10:42

AKTUALIZACJA 00:00 [10.07.2017]

ZNANY TERMINARZ NA SEZON 2017/2018, ZAPOWIEDŹ PIERWSZEJ KOLEJKI I CAŁY TERMINARZ W ROZWINIĘCIU!

 

 

Więcej w rozwinięciu newsa...

Tydzień temu zakończyły się rozgrywki jarosławskiej klasy "O", dwa portale Orzeł Przeworsk oraz Zorza Zarzecze już kilka dni temu, poinformowały swoich Kibiców o planach zespołu na letni okres przygotowawczy. My w dniu dzisiejszym również wystosowaliśmy prośbę do trenera Jacka Mikłasza, o plany na tegoroczne lato 2017. Aktualnie szkoleniowiec Radymna przebywa na Mazurach ale sam zobowiązał się do przesłania nam wtorkowym popołudniem informacji zarówno zawodnikom jak i redakcji, odnośnie harmonogramu na lipiec oraz sierpień. 
Pozostałe portale naszej ligi lub kibiców tychże Klubów, prosimy również o informacje o newsach transferowych! W późniejszym czasie postaramy się uaktualniać transfery! 
Na dzień dzisiejszy mamy jedynie dwa newsy, pierwszy tak jak informowaliśmy wcześniej, to zmiana na fotelu trenerskim w przeworskim Orle. Daniela Zielenkiewicza zastąpi Arkadiusz Kiszka ze Startu Pruchnik. Zobaczymy kto zastąpi trenera Kiszkę w Pruchniku! 
W dniu wczorajszym dowiedzieliśmy się za pośrednictwem oficjalnej strony Zorzy Zarzecze iż nowym nabytkiem tego Klubu, będzie Maciej Bielecki. Znany dobrze naszemu trenerowi z którym tego roku, zdobywał Mistrza sezonu w jarosławskim JKS-ie. 

Prosimy o nowinki w komentarzach rozwinięcia newsa, jedynie te potwierdzone przez nas w 100 % będą publikowane w krótkich notkach! 

AKTUALIZACJA 19:21 [25.06.2017] 


Jak podaje jeden z naszych redaktorów, powołując się na portal Startu Pruchnik, nowym trenerem został Przemysław Lasek, poprzednio trener spadkowicza z Urzejowic! 

AKTUALIZACJA 20:46 [25.06.2017]


Jacek Mikłasz poinformował swoich zawodników o planach na najbliższy okres. Biało-Niebiescy rozpoczną przygotowania 11 lipca (wtorek), treningiem na głównej płycie boiska. Sparingi nasz zespół rozegra tylko z piąto-ligowcami, pierwszy sprawdzian 15 lipca z Sanoczanką Święte, następnie 22 lipca przeciwnikiem będzie San Hureczko, 26 lipca zmierzymy się z beniaminkiem TS Biało-Czerwoni Kaszyce a na zakończenie rozegramy pojedynek z Piwodą! 

AKTUALIZACJA 00:02 [27.06.2017]


Znamy plan sparingów Płomienia Morawsko, podopieczni Jarosława Kosa, rozegrają aż pięć spotkań, jeżeli jednak liga miałaby się zacząć troszeczkę później, Płomień rozegra sparing dodatkowy z IV ligową Granicą Stubno! Dokładny rozkład meczy kontrolnych Morawska możecie znaleźć poniżej, dziękujemy za informacje adminowi Płomienia! 

AKTUALIZACJA 19:30 [28.06.2017]


Kolejnym zespołem, który odkrył karty na lato jest SAN Hureczko. Podopieczni Andrzeja Danielaka spotkają się 7 lipca na pierwszych zajęciach, zaś w późniejszym czasie rozegrają pięć sparingów. 
Przeciwnikami SAN-u będą: 15 lipca Kaszyce, 19 lipca Stubno, 22 lipca Radymno, Piwoda 26 lipca, Czuwaj Przemyśl 28 lipca. 

AKTUALIZACJA 14:04 [02.07.2017]


Kolejny zespół przedstawił swoje plany na okres letni przed-sezonowy, tym zespołem jest beniaminek jarosławskiej klasy "O" TS Biało-Czerwoni Kaszyce. Podopieczni Marcina Macha swoje sparingi rozpoczęli wczoraj, przeciwnikiem Biało-Czerwonych był beniaminek przemyskiej A klasy- Korona Trójczyce. Kaszyce w dość gładki sposób rozprawiły się z Trójczycami aplikując im pięć bramek, tracąc przy tym jednego gola. 
Dokładny harmonogram zespołu z Kaszyc możecie sprawdzić poniżej. 
Znany jest również termin losowania terminarza naszej "okręgówki", 10 lipca w siedzibie głównej OZPN-u w Jarosławiu, odbędzie się zebranie, na którym poznamy pełny rozkład spotkań na sezon 2017/2018! 

AKTUALIZACJA 18:03 [03.07.2017] 


Poznaliśmy plany na lato dwóch kolejnych drużyn, Santos Piwoda oraz Huragan Gniewcznyna poinformowały na swoich oficjalnych stronach klubowych, jaki harmonogram treningów oraz sparingów czeka ich zespoły! Krótką informację zobaczyliśmy także na stronie kibiców Startu Pruchnik, gdyż jak wiadomo próżno coś wyszukać na oficjalnej witrynie spadkowicza IV ligi. Jak na razie wiadomy jest start przygotowań i pierwszy sparing, więcej o planach zespołu trenera Laski, będziemy informować na bieżąco. 
Na oficjalnej stronie Santosu, można również doczytać, iż liga rzekomo ma zacząć się 12 sierpnia, wszystkiego dowiemy się w poniedziałek 10 lipca, na kiedy to zaplanowane jest losowanie terminarza V ligi. Bądźcie na bieżąco! 

AKTUALIZACJA 11:30 [08.07.2017]


Dosłownie przed chwilą dotarła do nas informacja o planach MKS-u Kańczuga, podopieczni Marka Rybkiewicza, rozpoczęli przygotowania 6 lipca, z kim zagrają mecze przed sezonem? 
Dowiecie się poniżej, Krzysztof dzięki za info! 
Dodatkowo uzupełniliśmy resztę rywali Startu Pruchnik, dzięki stronie "Kibice Start Pruchnik"!

AKTUALIZACJA 12:23 [08.07.2017]


TERMINARZ NA SEZON 2017/2018 oraz ZAPOWIEDŹ PIERWSZEJ KOLEJKI!

Znamy już cały terminarz na zbliżający się sezon 2017/2018 w jarosławskiej "okręgówce". Pierwsza kolejka zapowiada się niezwykle interesująco, kibiców MKS Radymno najbardziej cieszy fakt iż na początek, dostaną San Hureczko, los Nas nigdy nie oszczędzał, jak chociażby pamiętne "fatum Wiązownicy", z którą rozpoczynaliśmy sezon dwukrotnie...
Oczywiście nie mówimy wcale że mecz już jest wygrany, chodzi nam jedynie o fakt, iż na początek zawsze lepiej jest zagrać u siebie z ósmą drużyną "okręgówki", aniżeli z "naszpikowanymi" po uszy spadkowiczem IV lig.

Ciekawie zapowiada się u wspomnianego spadkowicza, który podejmie na własnym stadionie LKS Motor Grochowce, czy podopieczni Arkadiusza Kiszki wygrają z presją i oczekiwaniami zawiedzionych kibiców? "Śmierdzi" sensacją ale oczywiście czas pokaże.

Derby już w pierwszej kolejce, do beniaminka z Narola, zawita MKS Pogoń-Sokół Lubaczów. Pytanie nasuwa się jedno, czy przyjezdni popsują święto wręczenia Pucharu za awans do "okręgówki"? Solidaryzujemy się z beniaminkami, MKS "Roztocze" Narol powodzenia! 

Ciężki kawałek chleba przed bramkarzem Skołoszowa, który będzie miał do zatrzymania vice-lidera poprzednich rozgrywek, mowa tu o zespole Huragan Gniewczyna
Wiadomo, iż nie darzymy sympatią sąsiadów zza miedzy, a słowa otuchy dane po ostatnim meczu w Gniewczynie, przez zawodników Huraganu przyniosły szczęście, dlatego też rękami i nogami kibicujemy podopiecznym Tomasza Wojtasa. 

Do najciekawszego pojedynku dojdzie w Pruchniku, miejscowy Start, po spadku do "okręgówki", dostaje na przystawkę Płomień Morawsko. Pytanie tylko czy podopieczni Przemysława Laski, będą w stanie strawić, solidnie wyglądające Morawsko. 
Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie, lub zacznijcie bawić się razem z nami w coroczną "ligę typera", więcej szczegółów już wkrótce!

Słowo się rzekło, #beniamineksupport, spokojnie nie zakładamy jeszcze konta na Instagramie, chyba...Chcemy Wam po prostu przedstawić kolejną parę pierwszej, inauguracyjnej kolejki jarosławskiej "okręgówki" oraz zespół, który będzie nam "bliższy sercu" w tym spotkaniu. Do beniaminka z Kaszyc, zawita bowiem Sanoczanka Święte
Cząstkę Biało-Niebieskiego serca ma w sobie jeszcze zapewne 
Bartłomiej Wielgosz, który był zawodnikiem naszego Klubu, w czasach juniorskich oraz seniorskich, Bartek "niech moc będzie z Tobą!" 

Idąc tropem klasyki kina, lub cytatów tekstów muzycznych natkniemy się na kawałek myśli polskiego rapera Ryszarda Andrzejewskiego, "oto kolejny cytat z kolejnego klasyka". Peja Slums Attack bo o nim tutaj mowa, pojedynek MKS Kańczuga 1949 - KS Kisielów-Pełnatycze, skomentowałby zapewne słowami "sprowadzony do parteru, przytrzymam Cię parę sekund pora na duszenie, czy wytrzymasz na bezdechu?". 
Z tego miejsca pozdrawiamy Rysia, a przyglądając się temu na serio, tak właśnie może wyglądać pojedynek "armii" Rybkiewicza z "300 Spartan's" Kisielowa. 
Poza kulisami mówi się „Kańczuga obok Gniewczyny, Przeworska oraz Grochowiec, jest jednym z pretendentów do awansu!” Czas pokaże!

Na koniec, tak w razie jakbyście usypiali, krótko na temat ostatniego, ósmego spotkania. Do beniaminka z Zarzecza zawita KS Santos Piwoda. Kciuki ściskane za beniaminkiem, chociaż zapewne znacznie mocniej, za rywala będzie trzymał Rafał Niemczak, nasz obserwator i były piłkarz Santosu. Tak na marginesie mówią że szybkości zazdrości mu nawet Gareth Bale 

Na dole pierwsza kolejka, cały terminarz wkrótce na naszej stronie, www.mksradymno.futbolowo.pl
PO CO OBSERWOWAĆ INNYCH? 


BĄDŹ Z NAMI ZAWSZE NA BIEŻĄCO  Terminarz na sezon dostępny pod tym linkiem www.mksradymno.futbolowo.pl/menu,5,10,terminarz.html], wszystkie dane zostaną zaktualizowane o 00:00 11.07.2017!ssssssss


MKS RADYMNO (B) 

Start przygotowań: 11 LIPCA 
Pierwszy mecz ligowy: brak
Lista sparing-partnerów: 
1. 15 LIPCA 
MKS Radymno - Sanoczanka Święte
2. 22 LIPCA 
MKS Radymno - San Hureczko 
3. 26 LIPCA 
Biało-Czerwoni Kaszyce - MKS Radymno 
4. 29 LIPCA 
MKS Radymno - Santos Piwoda 


ZORZA ZARZECZE (B) 

Start przygotowań: 2 LIPIEC
Pierwszy mecz ligowy: brak
Lista sparing-partnerów: 
1. 15/16 LIPCA 
Zorza Zarzecze - Czarni Pawłosiów 
2. 22/23 LIPCA 
Zorza Zarzecze - Promyk Urzejowice 
3.  29/30 LIPCA
Zorza Zarzecze - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 
4. 02 SIERPNIA 
Zorza Zarzecze - Płomień Morawsko 


BIAŁO-CZERWONI KASZYCE (B)

Start przygotowań: 2 LIPIEC 
Pierwszy mecz ligowy: brak
Lista sparing-partnerów: 
1. 2 LIPIEC 
Korona Trójczyce
1:5 Biało-Czerwoni Kaszyce 
2. 8 LIPIEC 
Biało-Czerwoni Kaszyce - Olimpiakos Tarnogród 
3. 15 LIPIEC 
Biało-Czerwoni Kaszyce - SAN Hurko-Hureczko 
4. 23 LIPIEC 
Puchar Wójta (ewentualnie pojedynek z Radą Orzechowce)
5. 26 LIPIEC 
Biało-Czerwoni Kaszyce - MKS Radymno 
6. 29 LIPIEC 
Biało-Czerwoni Kaszyce - Korona Trójczyce 


ROZTOCZE NAROL (B) 

Start przygotowań: brak
Pierwszy mecz ligowy: brak
Lista sparing-partnerów: 
1. -
2. - 
3. - 
4. - 


ORZEŁ PRZEWORSK (S) 

Start przygotowań: 6 LIPIEC
Pierwszy mecz ligowy: brak
Lista sparing-partnerów: 
1. 15 LIPCA 
Orzeł Przeworsk - Błękit Żołynia 
2. 19 LIPCA
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 
3. 22 LIPCA 
Orzeł Przeworsk - Pogoń Leżajsk 
4. 29 LIPCA 
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 
5. 5 SIERPNIA (Jeżeli nie będzie ligi)
Orzeł Przeworsk - Crasnovia Krasne


START PRUCHNIK (S) 

Start przygotowań: 13 LIPIEC 
Pierwszy mecz ligowy: brak
Lista sparing-partnerów: 
1. 15 LIPCA 
Start  Pruchnik - Strumyk Malawa 
2. ?
Start Pruchnik - Pogoń Leżajsk 
3. ? 
Start Pruchnik - Dynovia Dynów 
4. ?
Start Pruchnik - Iskra Jawornik Polski 


HURAGAN GNIEWCZYNA (vice-mistrz sezonu 2016/2017)

Start przygotowań: 13 LIPIEC 
Pierwszy mecz ligowy: brak
Lista sparing-partnerów: 
1. 15 LIPCA
Huragan Gniewczyna - Pogoń Leżajsk 
2. 22 LIPCA
Huragan Gniewczyna - Wisłok Świętoniowa 
3. 26 LIPCA 
Huragan Gniewczyna - KS Kisielów-Pełnatycze 
4. 5 SIERPIEŃ (Jeżeli nie będzie ligi) 
Huragan Gniewczyna - SAN Hureczko


MOTOR GROCHOWCE (trzeci zespół sezonu 2016/2017)

Start przygotowań: brak
Pierwszy mecz ligowy: brak 
Lista sparing-partnerów: 
1. -
2. - 
3. - 
4. - 


PŁOMIEŃ MORAWSKO (czwarty zespół sezonu 2016/2017)

Start przygotowań: 7 LIPIEC 
Pierwszy mecz ligowy: brak
Lista sparing-partnerów: 
1. 15/16 LIPCA 
Płomień Morawsko - LKS Skołoszów 
2. 22/23 LIPCA 
Płomień Morawsko - Iskra Jawornik Polski 
3. 26 LIPCA 
Płomień Morawsko - Łęk Ostrów 
4. 29/30 LIPCA 
Płomień Morawsko - Sanoczanka Święte 
5. 2 SIERPNIA 
Płomień Morawsko - Zorza Zarzecze 
6. 5/6 SIERPNIA (Jeżeli nie będzie ligi) 
Płomień Morawsko - Granica Stubno 


MKS KAŃCZUGA (piąty zespół sezonu 2016/2017) 

Start przygotowań: 6 LIPCA 
Pierwszy mecz ligowy: brak
Lista sparing-partnerów: 
1. 15 LIPIEC 
MKS Kańczuga - Piast Tuczempy 
2. 18 LIPIEC 
MKS Kańczuga - Polonia Przemyśl
3. 23 LIPIEC 
MKS Kańczuga - Wólczanka Wólka Pełkińska
4. 29 LIPIEC 
MKS Kańczuga - Granica Stubno 


LKS SKOŁOSZÓW (szósty zespół sezonu 2016/2017)

Start przygotowań: brak
Pierwszy mecz ligowy: brak
Lista sparing-partnerów: 
1. -
2. - 
3. - 
4. - 


POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW (siódmy zespół sezonu 2016/2017) 

Start przygotowań: brak
Pierwszy mecz ligowy: brak 
Lista sparing-partnerów: 
1. -
2. - 
3. - 
4. - 


SAN HURECZKO (ósmy zespół sezonu 2016/2017)

Start przygotowań: 7 LIPCA 
Pierwszy mecz ligowy: brak
Lista sparing-partnerów: 
1. 15 LIPCA 
Biało-Czerwoni Kaszyce - SAN Hureczko 
2. 19 LIPCA 
SAN Hureczko - Granica Stubno 
3. 22 LIPCA 
MKS Radymno - SAN Hureczko
4. 28 LIPCA 
CZUWAJ Przemyśl - SAN Hureczko 


SANOCZANKA ŚWIĘTE (dziewiąty zespół sezonu 2016/2017)

Start przygotowań: brak
Pierwszy mecz ligowy: brak
Lista sparing-partnerów: 
1.
2.
3.
4. 


SANTOS PIWODA (dziesiąta drużyna sezonu 2016/2017)

Start przygotowań: brak
Pierwszy mecz ligowy: brak
Lista sparing-partnerów: 
1. 16 LIPCA
Santos Piwoda - Orkan Bełżec 
2. 19 LIPCA 
Santos Piwoda - KS Kisielów-Pełnatycze 
3. 22 LIPCA 
Santos Piwoda - JKS Jarosław (juniorzy)
4. 26 LIPCA 
Santos Piwoda - SAN Hureczko 
5. 29 LIPCA 
Santos Piwoda - MKS Radymno 
6. 5 SIERPIEŃ (Jeżeli nie będzie ligi) 
Santos Piwoda - Delin Munina 


KS KISIELÓW-PEŁNATYCZE (jedenasta drużyna sezonu 2016/2017)

Start przygotowań: brak
Pierwszy mecz ligowy: brak
Lista sparing-partnerów: 
1. -
2. - 
3. - 
4. - 


 


  • Komentarzy [13]
  • czytano: [1812]
 

autor: ~Toldii 2017-06-25 21:43:12

avatar Dodawanie komentarzy już dostępne, liczymy na wartościowe informacje!


autor: ~an 2017-06-27 02:41:55

avatar Zawosnicy którzy są wiązani z Zorza lub których trener Laska namawiał na gre dla Zarzecza - Drzymala (wegierka) - Kubas (tuczempy) - Stecko i Nowosiad (kisielow) - Majkutowski (kanczyga) - Bober (krzeczowice). Nic z tego chyba nie wypali prócz Nowosiada i Bobra (chce 300zł za mecz). Drzymała na 99% w Pawłosiowie. Kubas zostaje w Piascie(100% nie do Zarzecza). Stecko podobno został 'wygnany' do Kisielowa i nic nie wiadomo. Majkutowski ma za dobrze w Kanczydze zeby odejsc (100%). Dopiecie transferu Panka z mirocina nie powinno miec problemu (chyba że finansowy). Przyjda pewnie jakies odpady mlodziezowcow z JKSU i Orla bo Zorza ma tylko tego z JKS jako mlodziezowca.


autor: Dejv96 2017-06-27 11:32:27

Profil Dejv96 w Futbolowo Witam, plan sparingów Płomienia:
15/16.07 - LKS Skołoszów
22/23.07 - Iskra Jawornik Polski
26.07 - Łęk Ostrów
29/30 - Sanoczanka Święte
2.08 - Zorza Zarzecze
5/6.08 (jeśli nie będzie ligi) - Granica Stubno.
Pozdrawiam


autor: Toldii 2017-06-28 17:44:56

Profil Toldii w Futbolowo Dzięki "an" i "Dejv 96", mieliśmy chwilowy problem ale wszystko już na bieżąco!


autor: ~Zorza 2017-06-28 21:01:58

avatar Kubas-prawda, Drzymała-prawda, reszta nie ma miejsca


autor: ~Kibic 2017-06-30 23:04:14

avatar Sparing jest dla BIAŁO-CZERWONI KASZYCE grają z Korona Trójczyce 2 Lipca godzina 16:00 na stadionie Trójczycach narazie tyle wiem do sparingów jak będę widział coś napisze w komentarzu a wy opublikujecie


autor: Toldii 2017-07-01 19:22:28

Profil Toldii w Futbolowo Ok dzięki za info czekamy na pełny rozkład!


autor: ~Pilka 2017-07-02 10:44:05

avatar San hurko podał plan sparingów na swojej oficjalnej stronie.


autor: ~Kibic 2017-07-02 14:59:43

avatar Znamy plan sparingów BIAŁO-CZERWONI KASZYCE podają na stronie oficjalnej zapraszam do zobaczenia i udostępniania


autor: ~Pilka 2017-07-02 18:10:04

avatar Biało-czerwoni podały na stronie oficjalnej terminarz meczów sparingowych.


autor: Toldii 2017-07-03 18:05:58

Profil Toldii w Futbolowo Dziękujemy za informacje, czekamy na pozostałe 10 zespołów!


autor: ~Fan 2017-07-11 08:20:34

avatar LKS Skołoszów start przygotowań 11.07
15.07 Płomień Morawsko
26.07 Pogoń Sokół Lubaczów
więcej nie wiem


autor: ~A klasa Przemyśl 2017-08-19 03:02:44

avatar Zobaczcie sobie zawodników nawet z A klasy przemyskiej jest kilku dobrych zawodników z własnego doświadczenia wiem jak grają do tej pory się dziwię że nie zakontraktowaliście Kierepki który grał w V lidze a tym bardziej Krzyśko który ma pojecie o wyższych ligach i grał na nie jednej kadrze. Nie mówię tylko o nich ale to są czołowi zawodnicy tej klasy. Popatrzcie też na tą klasę nie jeden by się połakomił


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

MKS RADYMNO (B)MOTOR GROCHOWCE
MKS RADYMNO (B) 1:0 MOTOR GROCHOWCE
2018-06-16, 17:00:00
XXX kolejka jarosławskiej klasy "O", Stadion w Radymnie.
     

Reklama

SEZON 2017/2018

WIOSNA 2018


1. Hureczko 1:2 MKS RADYMNO 
2. Przeworsk 3:1 MKS RADYMNO
3. MKS RADYMNO 2:0 Kańczuga 
4. Kaszyce 1:2 MKS RADYMNO 
5. MKS RADYMNO 4:2 Narol 
6. Pruchnik 3:1 MKS RADYMNO 
7. MKS RADYMNO 0:2 Skołoszów 
8. Zarzecze 4:4 MKS RADYMNO 
9. MKS RADYMNO 4:0 Piwoda 
10. Gniewczyna 1:1 MKS RADYMNO 
11. MKS RADYMNO 0:4 Morawsko 
12. Lubaczów 2:1 MKS RADYMNO 
13. MKS RADYMNO 2:2 Święte 
14. Kisielów 0:4 MKS RADYMNO 
15. MKS RADYMNO 1:0 Grochowce 


JESIEŃ 2017


1. MKS RADYMNO 1:1 Hureczko 
2. MKS RADYMNO 3:3 Przeworsk

3. Kanczuga 2:0 MKS RADYMNO
4. MKS RADYMNO 2:0 Kaszyce 
5. Narol 2:2 MKS RADYMNO 
6. MKS RADYMNO 2:0 Pruchnik 
7. Skoloszow 2:0 MKS RADYMNO 
8. MKS RADYMNO 1:1 Zarzecze 
9. Piwoda 0:1 MKS RADYMNO 
10. MKS RADYMNO 1:3 Gniewczyna 
11. Morawsko 3:1 MKS RADYMNO 
12. MKS RADYMNO 1:0 Lubaczow 
13. Święte 2:2 MKS RADYMNO
14. MKS RADYMNO 4:1 Kisielów 
15. Grochowce 3:1 MKS RADYMNO 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Transfery

SEZON 2017/2018


PRZYBYLI: 
- Paweł Rożak (powrót po kontuzji)
- Dariusz Lasek (Fenix Leszno)
- Damian Kania (Dąb Dobkowice) 
- Konrad Cholewa (juniorzy)
- Kamil Puzio (juniorzy)


UBYLI: 
- Konrad Szpunar (Hetman Laszki)
- Łukasz Halwa (Hetman Laszki) 
- Łukasz Pilch (wyjazd za granice)

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 56, wczoraj: 259
ogółem: 1 324 619

statystyki szczegółowe

GŁÓWNI SPONSORZY ROK 2017

URZĄD MIASTA RADYMNO

ul. Lwowska 20


Zajazd "SMYK" ul.Słowackiego 19a

RADYMNO


EMITER sp.j. ZUP,  Bieda S. ; Lis P.ul Złota Góra

RADYMNO


FH  "JONPOL" Janusz Lesiak ul. Stefana  Batorego 22

PRZEMYŚL


PIZZERIA "PALERMO" Bożena i Adam Krok os. Jagiełły 8

RADYMNO


Hurtownia Spożywcza Henryk Maik ul. Rynek 26

RADYMNO 


Podkarpacki Sklep Przemysław Maik 3A

WIETLIN III 


"LOTOS" Handel Art Żelaznymi oraz Przemysłowymi Marek Sławiński ul. Legionów 4

RADYMNO 


APTEKA "Medika" Agnieszka-Wojdyło Zając ul. Legionów 1 

RADYMNO