MKS RADYMNO ŁĘK OSTRÓW (B)
MKS RADYMNO   ŁĘK OSTRÓW (B)
2018-11-18, 14:00:00

XV kolejka jarosławskiej klasy "O", Stadion w Radymnie

Statystyki przedmeczowe »

GWIAZDA WIELKIE OCZY (B) - TS BIAŁO - CZERWONI KASZYCE
HURAGAN GNIEWCZYNA - LKS SKOŁOSZÓW
MOTOR GROCHOWCE - PŁOMIEŃ MORAWSKO
SANOCZANKA ŚWIĘTE - BŁĘKITNI GRZĘSKA (B)
GRANICA STUBNO (S) - MKS KAŃCZUGA
MKS RADYMNO - ŁĘK OSTRÓW (B)
START PRUCHNIK - CZUWAJ PRZEMYŚL (B)
SAN HURKO - HURECZKO - MKS POGOŃ - SOKÓŁ LUBACZÓW

TS BIAŁO - CZERWONI KASZYCE 1:0 SAN HURKO - HURECZKO
MKS POGOŃ - SOKÓŁ LUBACZÓW 0:0 START PRUCHNIK
CZUWAJ PRZEMYŚL (B) 1:1 MKS RADYMNO
ŁĘK OSTRÓW (B) 2:1 GRANICA STUBNO (S)
MKS KAŃCZUGA 2:4 SANOCZANKA ŚWIĘTE
BŁĘKITNI GRZĘSKA (B) 0:3 MOTOR GROCHOWCE
PŁOMIEŃ MORAWSKO 4:1 HURAGAN GNIEWCZYNA
LKS SKOŁOSZÓW 2:0 GWIAZDA WIELKIE OCZY (B)

CZUWAJ PRZEMYŚL (B)MKS RADYMNO
CZUWAJ PRZEMYŚL (B) 1:1 MKS RADYMNO
2018-11-10, 14:00:00
XIV kolejka jarosławskiej klasy "O", Stadion w Przemyślu

PODSUMOWANIE OKRESU ZIMOWEGO !

• autor: Toldii, 2018-03-13 18:57

Za nami ciężki zimowy okres, pogoda dała się we znaki wszystkim, zarówno starszym jak i tym najmłodszym, mrozy, śniegi, podtopione boiska, nic tylko wskoczyć pod koc i nie wychylać z pod niego nawet nosa. Na takie rarytasy mogą sobie pozwolić wszyscy oprócz zawodników naszego Klubu, którzy nie zważając na aurę musieli trenować w każdych warunkach.
Na kilka dni przed startem ligi, nadchodzi czas na małe podsumowanie przygotowań do startu rundy wiosennej.
Więcej dowiecie się z rozwinięcia posta, zapraszamy do krótkiej lektury.

Więcej w rozwinięciu newsa...

Biało-Niebiescy swoje przygotowania do startu rundy wiosennej rozpoczęli 10 stycznia, inauguracyjnym treningiem na hali sportowej, przez kolejne dni podopieczni Jacka Mikłasza trenowali trzy-cztery razy tygodniowo. Miejscem zajęć była wspomniana hala sportowa ale także orlik, boisko czy także indywidualnie siłownia.
20- tyle sesji treningowych odbyli nasi zawodnicy aby odpowiednio przygotować się do pierwszego meczu na wiosnę, oprócz zajęć z trenerem Mikłaszem, "Radka" rozegrała pięć sparingów.
Pierwszy mecz kontrolny zaplanowany na 3-go lutego z juniorami JKS-u Jarosław został odwołany z powodu złego stanu murawy, jednak kolejne sparingi odbyły się już planowo.
W drugim spotkaniu nasz zespół pokonał Motor z Grochowiec 5:2, tydzień później w meczu na styku z Zorzą Zarzecze wygrał 1:0, trzecia potyczka to pewne zwycięstwo 4:2 nad Santosem z Piwody. W marcowym pojedynku z A-klasową Victorią Kidałowice ponownie górą byli Biało-Niebiescy wygrywając 5:2, na zakończenie przygotowań MKS poległ 1:2, lepszy okazał się zespół Startu Pruchnik. Jeżeli chodzi o statystykę bramkową w tych pięciu sparingach, jest ona całkiem dobra, 16 strzelonych i 7 straconych goli pokazuje tylko że forma strzelecka przed startem rundy jest znakomita, gdyż w 15 meczach na jesień Biało-Niebieskim udało się zdobyć zaledwie 22 bramki, a tu w pięciu meczach kontrolnych, "Radka" tych goli zdołała zgromadzić aż 16 ! Oczywiście spotkania towarzyskie a ligowe to całkiem inna para kaloszy ale mimo wszystko jest to dobry prognostyk przed rundą wiosenną. Dodatkowo cieszy forma strzelecka naszego najlepszego snajpera Oskara Hamachera, zdobywca 12 bramek na jesień, w meczach kontrolnych ustrzelił 7 goli, oprócz popularnego "Diabła" na liste strzelców wpisywali się Misha Podibka, Kamil Madaj – 2 bramki oraz Jakub Herman, Bartłomiej Junik, Dawid Pelc, Sebastian Rożak oraz Zawodnik testowany – 1 bramka. Jak już wspomnieliśmy o zawodniku testowanym, trzeba nadmienić iż w okresie przygotowawczym było ich dwóch-trzech w każdym spotkaniu kontrolnym, o tym kto z tej trójki dołączy do kadry naszego zespołu dowiemy się w tym tygodniu !

Podsumowując okres przygotowawczy możemy być zadowoleni z postawy zawodników Jacka Mikłasza, mimo iż trener MKS-u narzekał początkowo na małą frekwencję i absencję kilku piłkarzy to po wynikach i stylu gry Biało-Niebieskich w meczach kontrolnych, jesteśmy optymistycznie nastawieni przed startem rundy wiosennej !

MKS RADYMNO - ŁĘK OSTRÓW (B) - 14:00

22 urodziny obchodzi Misha Podibka