MKS RADYMNO SANOCZANKA ŚWIĘTE
2018-09-29, 17:00:00

Statystyki przedmeczowe »

MKS KAŃCZUGA - TS BIAŁO - CZERWONI KASZYCE
BŁĘKITNI GRZĘSKA (B) - ŁĘK OSTRÓW (B)
PŁOMIEŃ MORAWSKO - CZUWAJ PRZEMYŚL (B)
LKS SKOŁOSZÓW - MKS POGOŃ - SOKÓŁ LUBACZÓW
GWIAZDA WIELKIE OCZY (B) - SAN HURKO - HURECZKO
HURAGAN GNIEWCZYNA - START PRUCHNIK
MOTOR GROCHOWCE - MKS RADYMNO
SANOCZANKA ŚWIĘTE - GRANICA STUBNO (S)

TS BIAŁO - CZERWONI KASZYCE 0:3 SANOCZANKA ŚWIĘTE
GRANICA STUBNO (S) MOTOR GROCHOWCE
MKS RADYMNO 2:1 HURAGAN GNIEWCZYNA
START PRUCHNIK GWIAZDA WIELKIE OCZY (B)
SAN HURKO - HURECZKO 0:3 LKS SKOŁOSZÓW
MKS POGOŃ - SOKÓŁ LUBACZÓW 2:0 PŁOMIEŃ MORAWSKO
CZUWAJ PRZEMYŚL (B) 2:1 BŁĘKITNI GRZĘSKA (B)
ŁĘK OSTRÓW (B) 1:1 MKS KAŃCZUGA

MKS RADYMNO HURAGAN GNIEWCZYNA
MKS RADYMNO 2:1 HURAGAN GNIEWCZYNA
2018-09-15, 16:00:00
VI kolejka jarosławskiej klasy "O", Stadion w Radymnie!

PODSUMOWANIE OKRESU ZIMOWEGO !

• autor: Toldii, 2018-03-13 18:57

Za nami ciężki zimowy okres, pogoda dała się we znaki wszystkim, zarówno starszym jak i tym najmłodszym, mrozy, śniegi, podtopione boiska, nic tylko wskoczyć pod koc i nie wychylać z pod niego nawet nosa. Na takie rarytasy mogą sobie pozwolić wszyscy oprócz zawodników naszego Klubu, którzy nie zważając na aurę musieli trenować w każdych warunkach.
Na kilka dni przed startem ligi, nadchodzi czas na małe podsumowanie przygotowań do startu rundy wiosennej.
Więcej dowiecie się z rozwinięcia posta, zapraszamy do krótkiej lektury.

Więcej w rozwinięciu newsa...

Biało-Niebiescy swoje przygotowania do startu rundy wiosennej rozpoczęli 10 stycznia, inauguracyjnym treningiem na hali sportowej, przez kolejne dni podopieczni Jacka Mikłasza trenowali trzy-cztery razy tygodniowo. Miejscem zajęć była wspomniana hala sportowa ale także orlik, boisko czy także indywidualnie siłownia.
20- tyle sesji treningowych odbyli nasi zawodnicy aby odpowiednio przygotować się do pierwszego meczu na wiosnę, oprócz zajęć z trenerem Mikłaszem, "Radka" rozegrała pięć sparingów.
Pierwszy mecz kontrolny zaplanowany na 3-go lutego z juniorami JKS-u Jarosław został odwołany z powodu złego stanu murawy, jednak kolejne sparingi odbyły się już planowo.
W drugim spotkaniu nasz zespół pokonał Motor z Grochowiec 5:2, tydzień później w meczu na styku z Zorzą Zarzecze wygrał 1:0, trzecia potyczka to pewne zwycięstwo 4:2 nad Santosem z Piwody. W marcowym pojedynku z A-klasową Victorią Kidałowice ponownie górą byli Biało-Niebiescy wygrywając 5:2, na zakończenie przygotowań MKS poległ 1:2, lepszy okazał się zespół Startu Pruchnik. Jeżeli chodzi o statystykę bramkową w tych pięciu sparingach, jest ona całkiem dobra, 16 strzelonych i 7 straconych goli pokazuje tylko że forma strzelecka przed startem rundy jest znakomita, gdyż w 15 meczach na jesień Biało-Niebieskim udało się zdobyć zaledwie 22 bramki, a tu w pięciu meczach kontrolnych, "Radka" tych goli zdołała zgromadzić aż 16 ! Oczywiście spotkania towarzyskie a ligowe to całkiem inna para kaloszy ale mimo wszystko jest to dobry prognostyk przed rundą wiosenną. Dodatkowo cieszy forma strzelecka naszego najlepszego snajpera Oskara Hamachera, zdobywca 12 bramek na jesień, w meczach kontrolnych ustrzelił 7 goli, oprócz popularnego "Diabła" na liste strzelców wpisywali się Misha Podibka, Kamil Madaj – 2 bramki oraz Jakub Herman, Bartłomiej Junik, Dawid Pelc, Sebastian Rożak oraz Zawodnik testowany – 1 bramka. Jak już wspomnieliśmy o zawodniku testowanym, trzeba nadmienić iż w okresie przygotowawczym było ich dwóch-trzech w każdym spotkaniu kontrolnym, o tym kto z tej trójki dołączy do kadry naszego zespołu dowiemy się w tym tygodniu !

Podsumowując okres przygotowawczy możemy być zadowoleni z postawy zawodników Jacka Mikłasza, mimo iż trener MKS-u narzekał początkowo na małą frekwencję i absencję kilku piłkarzy to po wynikach i stylu gry Biało-Niebieskich w meczach kontrolnych, jesteśmy optymistycznie nastawieni przed startem rundy wiosennej !

27 urodziny obchodzi Damian Kania

MKS RADYMNO - SANOCZANKA ŚWIĘTE - 17:00