Najbliższa kolejka 16 |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
W rozwinięciu tabela strzelców w jarosławskiej klasie "O", zestawienie będzie aktualizowane co wtorek, w miarę możliwości i źródeł informacji. Poniżej w kwadratowym nawiasie data ostatniej aktualizacji tabeli, bądźcie na bieżąco i śledźcie stronę www.mksradymno.futbolowo.pl!
Więcej w rozwinięciu newsa...
[AKTUALIZACJA godz. 12:56 / 19.11.2018 r.]
KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO 15 KOLEJCE JAROSŁAWSKIEJ KLASY "O"
10 BRAMEK
1.
Wojciech Pilawa (LKS Skołoszów)
Jarosław Roman (POGOŃ-SOKÓŁ Lubaczów)
9 BRAMEK
3.
Bartłomiej Łuc (CZUWAJ Przemyśl)
Łukasz Rudnicki (MOTOR Grochowce)
Ireneusz Skrzypek (ŁĘK Ostrów)
8 BRAMEK
6. Waldemar Znamieńczyków (START Pruchnik)
7 BRAMEK
7.
Bernard Stopa (ŁĘK Ostrów)
Kamil Gliniany (HURAGAN Gniewczyna)
6 BRAMEK
9.
Krzysztof Gawłowski (SANOCZANKA Święte)
Roman Znamieńczyków (START Pruchnik)
Mateusz Buczkowski (LKS Skołoszów)
5 BRAMEK
12.
MISHA PODIBKA (MKS Radymno)
OSKAR HAMACHER (MKS Radymno)
Paweł Modny (SANOCZANKA Święte)
Damian Kobrzyński (SANOCZANKA Święte)
Jarosław Kochanowicz (START Pruchnik)
Michał Furtyk (MOTOR Grochowce)
Artur Lew (GRANICA Stubno)
Artur Grzebyk (MKS Kańczuga)
Jacek Kyciński (BŁĘKITNI Grzęska)
4 BRAMKI
22.
Jakub Domka (BŁĘKITNI Grzęska)
Yurii Holovatiuk (MOTOR Grochowce)
Patryk Pempuś (GRANICA Stubno)
Marcin Broszko (ŁĘK Ostrów)
Arkadiusz Fedak (SAN Hureczko)
Bartłomiej Wota (BIAŁO-CZERWONI Kaszyce)
Łukasz Jagieła (HURAGAN Gniewczyna)
Mateusz Cząstka (MKS Kańczuga)
Grzegorz Bruk (SANOCZANKA Święte)
Radosław Hojdak (POGOŃ-SOKÓŁ Lubaczów)
3 BRAMKI
32.
Marek Pajda (PŁOMIEŃ Morawsko)
Kamil Pilch (PŁOMIEŃ Morawsko)
Kamil Adamarek (PŁOMIEŃ Morawsko)
Rafał Bernal (ŁĘK Ostrów)
Paweł Domszy (ŁĘK Ostrów)
Tobiasz Duda (ŁĘK Ostrów)
Łukasz Gurak (HURAGAN Gniewczyna)
Adam Czwakiel (HURAGAN Gniewczyna)
Dawid Dziedzic (MKS Kańczuga)
Dawid Bawor (MKS Kańczuga)
Kamil Folwarski (BIAŁO-CZERWONI Kaszyce)
Marek Chwasta (BIAŁO-CZERWONI Kaszyce)
Grzegorz Kubas (LKS Skołoszów)
Jarosław Chmielowski (LKS Skołoszów)
Joachim Tworko (POGOŃ-SOKÓŁ Lubaczów)
Krzysztof Ziętek (START Pruchnik)
Arkadiusz Fedak (SAN Hureczko)
Tomasz Sęga (GWIAZDA Wielkie Oczy)
Patryk Jakubiec (MOTOR Grochowce)
Taras Mariash (CZUWAJ Przemyśl)
Daniel Ostrzywilk (BŁĘKITNI Grzęska)
2 BRAMKI
54.
Kamil Pupka (GWIAZDA Wielkie Oczy)
Michał Grabiec (GWIAZDA Wielkie Oczy)
Rafał Niemczak (GWIAZDA Wielkie Oczy)
Kamil Borcz (MKS Kańczuga)
Daniel Gaweł (MKS Kańczuga)
Marcin Piątek (MKS Kańczuga)
Przemysław Lasek (START Pruchnik)
Maciej Mikłasz (START Pruchnik)
Kacper Stanik (START Pruchnik)
Marcin Gierczak (SAN Hureczko)
Arkadiusz Gosa (SAN Hureczko)
Paweł Krajewski (SAN Hureczko)
Mateusz Kubas (MOTOR Grochowce)
Michał Włoch (MOTOR Grochowce)
Konrad Szacki (MOTOR Grochowce)
Artur Pacuła (LKS Skołoszów)
Damian Wojtowicz (LKS Skołoszów)
Kamil Buczkowski (LKS Skołoszów)
DAWID PELC (MKS Radymno)
KAMIL PUZIO (MKS Radymno)
Kamil Hulak (PŁOMIEŃ Morawsko)
Tomasz Sawa (PŁOMIEŃ Morawsko)
Patryk Duda (ŁĘK Ostrów)
Mateusz Oronowicz (ŁĘK Ostrów)
Mariusz Błaszczyk (POGOŃ-SOKÓŁ Lubaczów)
Paweł Małecki (POGOŃ-SOKÓŁ Lubaczów)
Mirosław Jabłoński (CZUWAJ Przemyśl)
Maciej Sanocki (CZUWAJ Przemyśl)
Karol Wota (BIAŁO-CZERWONI Kaszyce)
Tomasz Stasiła (BIAŁO-CZERWONI Kaszyce)
Wojciech Pieniążek (BŁĘKITNI Grzęska)
Damian Kiełbowicz (SANOCZANKA Święte)
1 BRAMKA
86.
Patryk Lorynowicz (PŁOMIEŃ Morawsko)
Tomasz Mrozowicz (PŁOMIEŃ Morawsko)
Kamil Folwarski (PŁOMIEŃ Morawsko)
Mariusz Stawiarski (PŁOMIEŃ Morawsko)
Artur Skiba (PŁOMIEŃ Morawsko)
Grzegorz Owarzany (PŁOMIEŃ Morawsko)
Szymon Kuźniar (PŁOMIEŃ Morawsko)
Dominik Cena (PŁOMIEŃ Morawsko)
Damian Poszpur (GRANICA Stubno)
Grzegorz Gielarowski (GRANICA Stubno)
Kornel Żoch (GRANICA Stubno)
Igor Hajduk (GRANICA Stubno)
Damian Mikulec (GRANICA Stubno)
Kamil Mikulec (GRANICA Stubno)
Jakub Ficek (GRANICA Stubno)
Daniel Konieczny (HURAGAN Gniewczyna)
Jakub Słysz (HURAGAN Gniewczyna)
Bartłomiej Słysz (HURAGAN Gniewczyna)
Konrad Gwóźdź (HURAGAN Gniewczyna)
Łukasz Bąk (HURAGAN Gniewczyna)
Kamil Gliniany (HURAGAN Gniewczyna)
JAKUB HERMAN - (MKS Radymno)
ŁUKASZ STUDZIŃSKI - (MKS Radymno)
KAMIL MADAJ (MKS Radymno)
BARTŁOMIEJ JUNIK (MKS Radymno)
KRYSTIAN SUCHY (MKS Radymno)
Dariusz Bzdoń (SAN Hureczko)
Paweł Delikat (SAN Hureczko)
Janusz Milanik (SAN Hureczko)
Paweł Kaźmir (SAN Hureczko)
Adrian Kazek (SAN Hureczko)
Kamil Maj (BŁĘKITNI Grzęska)
Radosław Frankiewicz (BŁĘKITNI Grzęska)
Mateusz Kowal (BŁĘKITNI Grzęska)
Tomasz Tutka (BŁĘKITNI Grzęska)
Rafał Jaroch (CZUWAJ Przemyśl)
Mieszko Kowalik (CZUWAJ Przemyśl)
Jakub Ledwożyw (CZUWAJ Przemyśl)
Dariusz Pałys (CZUWAJ Przemyśl)
Piotr Hawrylak (GWIAZDA Wielkie Oczy)
Józef Hołobud (GWIAZDA Wielkie Oczy)
Paweł Hawrylak (GWIAZDA Wielkie Oczy)
Mateusz Głuszyk (GWIAZDA Wielkie Oczy)
Tomasz Kisielewicz (SANOCZANKA Święte)
Aleksander Noga (SANOCZANKA Święte)
Mateusz Seryło (SANOCZANKA Święte)
Marcin Mucha (SANOCZANKA Święte)
Dawid Gemra (START Pruchnik)
Kamil Kubas (START Pruchnik)
Patryk Parawa (START Pruchnik)
Arkadiusz Sawka (BIAŁO-CZERWONI Kaszyce)
Konrad Kuźmiński (BIAŁO-CZERWONI Kaszyce)
Damian Płocica (MKS Kańczuga)
Edwin Struś (MKS Kańczuga)
Damian Polucha (POGOŃ-SOKÓŁ Lubaczów)
Bartosz Świstak (POGOŃ-SOKÓŁ Lubaczów)
Mateusz Kowalski (LKS Skołoszów)
Sebastian Banaś (LKS Skołoszów)
Grzegorz Hajduk (MOTOR Grochowce)
Patryk Duda (ŁĘK Ostrów)
Mateusz Oronowicz (ŁĘK Ostrów)
Klasa Okręgowa » Jarosław | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
JESIEŃ 2018
1. Kańczuga 2:1 MKS RADYMNO
2. MKS RADYMNO 3:2 Grzęska
3. Morawsko 3:2 MKS RADYMNO
4. MKS RADYMNO 1:1 Skołoszów
5. Wielkie Oczy 2:2 MKS RADYMNO
6. MKS RADYMNO 2:1 Gniewczyna
7. Grochowce 3:2 MKS RADYMNO
8. MKS RADYMNO 1:1 Święte
9. Stubno 1:1 MKS RADYMNO
10. Kaszyce 2:0 MKS RADYMNO
11. MKS RADYMNO 1:1 Pruchnik
12. Hureczko 4:0 MKS RADYMNO
13. MKS RADYMNO 2:1 Lubaczów
14. Przemyśl 1:1 MKS RADYMNO
15. MKS RADYMNO 0:5 Ostrów
WIOSNA 2019
16. MKS RADYMNO - Kańczuga
17. Grzęska - MKS RADYMNO
18. MKS RADYMNO - Morawsko
19. Skołoszów - MKS RADYMNO
20. MKS RADYMNO - Wielkie Oczy
21. Gniewczyna - MKS RADYMNO
22. MKS RADYMNO - Grochowce
23. Święte - MKS RADYMNO
24. MKS RADYMNO - Stubno
25. MKS RADYMNO - Kaszyce
26. Pruchnik - MKS RADYMNO
27. MKS RADYMNO - Hureczko
28. Lubaczów - MKS RADYMNO
29. MKS RADYMNO - Przemyśl
30. Ostrów - MKS RADYMNO
dzisiaj: 92, wczoraj: 707
ogółem: 2 151 938
statystyki szczegółowe