MKS Radymno - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

MKS RADYMNO ŁĘK OSTRÓW (B)
MKS RADYMNO   ŁĘK OSTRÓW (B)
2018-11-18, 14:00:00

XV kolejka jarosławskiej klasy "O", Stadion w Radymnie

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
GWIAZDA WIELKIE OCZY (B) - TS BIAŁO - CZERWONI KASZYCE
HURAGAN GNIEWCZYNA - LKS SKOŁOSZÓW
MOTOR GROCHOWCE - PŁOMIEŃ MORAWSKO
SANOCZANKA ŚWIĘTE - BŁĘKITNI GRZĘSKA (B)
GRANICA STUBNO (S) - MKS KAŃCZUGA
MKS RADYMNO - ŁĘK OSTRÓW (B)
START PRUCHNIK - CZUWAJ PRZEMYŚL (B)
SAN HURKO - HURECZKO - MKS POGOŃ - SOKÓŁ LUBACZÓW

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
TS BIAŁO - CZERWONI KASZYCE 1:0 SAN HURKO - HURECZKO
MKS POGOŃ - SOKÓŁ LUBACZÓW 0:0 START PRUCHNIK
CZUWAJ PRZEMYŚL (B) 1:1 MKS RADYMNO
ŁĘK OSTRÓW (B) 2:1 GRANICA STUBNO (S)
MKS KAŃCZUGA 2:4 SANOCZANKA ŚWIĘTE
BŁĘKITNI GRZĘSKA (B) 0:3 MOTOR GROCHOWCE
PŁOMIEŃ MORAWSKO 4:1 HURAGAN GNIEWCZYNA
LKS SKOŁOSZÓW 2:0 GWIAZDA WIELKIE OCZY (B)

Ostatnie spotkanie

CZUWAJ PRZEMYŚL (B)MKS RADYMNO
CZUWAJ PRZEMYŚL (B) 1:1 MKS RADYMNO
2018-11-10, 14:00:00
XIV kolejka jarosławskiej klasy "O", Stadion w Przemyślu
     

Aktualności

KRÓL STRZELCÓW SEZON 2018/2019

  • autor: Toldii, 2018-08-04 19:46

W rozwinięciu tabela strzelców w jarosławskiej klasie "O", zestawienie będzie aktualizowane co wtorek, w miarę możliwości i źródeł informacji. Poniżej w kwadratowym nawiasie data ostatniej aktualizacji tabeli, bądźcie na bieżąco i śledźcie stronę www.mksradymno.futbolowo.pl! 


Więcej w rozwinięciu newsa...
[AKTUALIZACJA godz. 17:38
 / 12.11.2018 r.]



KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO 14 KOLEJCE JAROSŁAWSKIEJ KLASY "O" 



9 BRAMEK



1.
Bartłomiej Łuc (CZUWAJ Przemyśl)
Jarosław Roman (POGOŃ-SOKÓŁ Lubaczów)

Łukasz Rudnicki (MOTOR Grochowce)




7 BRAMEK



4.
Ireneusz Skrzypek (ŁĘK Ostrów)

Bernard Stopa (ŁĘK Ostrów)
 
Kamil Gliniany (HURAGAN Gniewczyna) 

Wojciech Pilawa (LKS Skołoszów) 



6 BRAMEK



8. 
Krzysztof Gawłowski (SANOCZANKA Święte) 

Waldemar Znamieńczyków (START Pruchnik)




5 BRAMEK



10. 
MISHA PODIBKA (MKS Radymno)

OSKAR HAMACHER (MKS Radymno) 

Jarosław Kochanowicz (START Pruchnik) 
Roman Znamieńczyków (START Pruchnik) 


Michał Furtyk (MOTOR Grochowce)

Artur Lew (GRANICA Stubno) 

Artur Grzebyk (MKS Kańczuga) 

Mateusz Buczkowski (LKS Skołoszów) 

 



4 BRAMKI




18. 
Jakub Domka (BŁĘKITNI Grzęska) 

Jacek Kyciński (BŁĘKITNI Grzęska) 

Yurii Holovatiuk (MOTOR Grochowce) 
Paweł Modny (SANOCZANKA Święte) 
Patryk Pempuś (GRANICA Stubno)

Marcin Broszko (ŁĘK Ostrów) 

Arkadiusz Fedak (SAN Hureczko) 
Bartłomiej Wota (BIAŁO-CZERWONI Kaszyce) 
Łukasz Jagieła (HURAGAN Gniewczyna)
Mateusz Cząstka (MKS Kańczuga) 

 



3 BRAMKI



28. 
Łukasz Gurak (HURAGAN Gniewczyna)
Adam Czwakiel (HURAGAN Gniewczyna) 

 

Joachim Tworko (POGOŃ-SOKÓŁ Lubaczów)

Radosław Hojdak (POGOŃ-SOKÓŁ Lubaczów)

Dawid Dziedzic (MKS Kańczuga) 
Dawid Bawor (MKS Kańczuga) 

Patryk Jakubiec (MOTOR Grochowce)
Marek Pajda (PŁOMIEŃ Morawsko)
Grzegorz Kubas (LKS Skołoszów)

Grzegorz Bruk (SANOCZANKA Święte) 

Kamil Folwarski (BIAŁO-CZERWONI Kaszyce)

Jarosław Chmielowski (LKS Skołoszów) 

Taras Mariash (CZUWAJ Przemyśl)

Daniel Ostrzywilk (BŁĘKITNI Grzęska) 

Rafał Bernal (ŁĘK Ostrów) 

Krzysztof Ziętek (START Pruchnik) 

Arkadiusz Fedak (SAN Hureczko)



2 BRAMKI




45.
Kamil Hulak (PŁOMIEŃ Morawsko) 

Kamil Pilch (PŁOMIEŃ Morawsko)
Tomasz Sawa (PŁOMIEŃ Morawsko)
Kamil Adamarek (PŁOMIEŃ Morawsko)

 

Kamil Pupka (GWIAZDA Wielkie Oczy) 

Tomasz Sęga (GWIAZDA Wielkie Oczy) 

Michał Grabiec (GWIAZDA Wielkie Oczy) 
Rafał Niemczak (GWIAZDA Wielkie Oczy) 
 

Patryk Duda (ŁĘK Ostrów)
Tobiasz Duda (ŁĘK Ostrów) 
Mateusz Oronowicz (ŁĘK Ostrów) 

 

Kamil Borcz (MKS Kańczuga) 

Daniel Gaweł (MKS Kańczuga) 

Marcin Piątek (MKS Kańczuga)

 

Przemysław Lasek (START Pruchnik) 

Maciej Mikłasz (START Pruchnik)
Kacper Stanik (START Pruchnik) 

 

Marcin Gierczak (SAN Hureczko)
Arkadiusz Gosa (SAN Hureczko)
Paweł Krajewski (SAN Hureczko)

 

Artur Pacuła (LKS Skołoszów) 

Damian Wojtowicz (LKS Skołoszów) 
Kamil Buczkowski (LKS Skołoszów)

 

DAWID PELC (MKS Radymno)
KAMIL PUZIO (MKS Radymno) 

 

Mateusz Kubas (MOTOR Grochowce)
Michał Włoch (MOTOR Grochowce) 
 


Mariusz Błaszczyk (POGOŃ-SOKÓŁ Lubaczów)

Paweł Małecki (POGOŃ-SOKÓŁ Lubaczów) 


Mirosław Jabłoński (CZUWAJ Przemyśl)
Maciej Sanocki (CZUWAJ Przemyśl)  

 

Damian Kiełbowicz (SANOCZANKA Święte) 
Damian Kobrzyński (SANOCZANKA Święte)
 

Marek Chwasta (BIAŁO-CZERWONI Kaszyce)
Karol Wota (BIAŁO-CZERWONI Kaszyce)

 

Wojciech Pieniążek (BŁĘKITNI Grzęska)

 


1 BRAMKA




81.

Patryk Lorynowicz (PŁOMIEŃ Morawsko)

Tomasz Mrozowicz (PŁOMIEŃ Morawsko)
Kamil Folwarski (PŁOMIEŃ Morawsko) 
Mariusz Stawiarski (PŁOMIEŃ Morawsko)
Artur Skiba (PŁOMIEŃ Morawsko)
Grzegorz Owarzany (PŁOMIEŃ Morawsko)
Szymon Kuźniar (PŁOMIEŃ Morawsko)

 

Damian Poszpur (GRANICA Stubno) 

Grzegorz Gielarowski (GRANICA Stubno) 

Kornel Żoch (GRANICA Stubno)
Igor Hajduk (GRANICA Stubno) 
Damian Mikulec (GRANICA Stubno)
Kamil Mikulec (GRANICA Stubno)


JAKUB HERMAN - (MKS Radymno) 

ŁUKASZ STUDZIŃSKI - (MKS Radymno)
KAMIL MADAJ (MKS Radymno)
BARTŁOMIEJ JUNIK (MKS Radymno)
KRYSTIAN SUCHY (MKS Radymno)

 

Daniel Konieczny (HURAGAN Gniewczyna) 

Jakub Słysz (HURAGAN Gniewczyna) 

Bartłomiej Słysz (HURAGAN Gniewczyna)
Konrad Gw
óźdź (HURAGAN Gniewczyna)
Łukasz Bąk (HURAGAN Gniewczyna) 

 

Dariusz Bzdoń (SAN Hureczko) 

Paweł Delikat (SAN Hureczko)
Janusz Milanik (SAN Hureczko) 

Paweł Kaźmir (SAN Hureczko)
Adrian Kazek (SAN Hureczko) 

 

Kamil Maj (BŁĘKITNI Grzęska)

Radosław Frankiewicz (BŁĘKITNI Grzęska)
Mateusz Kowal (BŁĘKITNI Grzęska) 
Tomasz Tutka (BŁĘKITNI Grzęska)

 

Rafał Jaroch (CZUWAJ Przemyśl) 

Mieszko Kowalik (CZUWAJ Przemyśl) 

Jakub Ledwożyw (CZUWAJ Przemyśl) 
Dariusz Pałys (CZUWAJ Przemyśl)

 

Tomasz Stasiła (BIAŁO-CZERWONI Kaszyce)
Arkadiusz Sawka (BIAŁO-CZERWONI Kaszyce) 
Konrad Kuźmiński (BIAŁO-CZERWONI Kaszyce)

 

Tomasz Kisielewicz (SANOCZANKA Święte)  

Aleksander Noga (SANOCZANKA Święte) 

Mateusz Seryło (SANOCZANKA Święte) 

 

Piotr Hawrylak (GWIAZDA Wielkie Oczy)
Józef Hołobud (GWIAZDA Wielkie Oczy)
Paweł Hawrylak (GWIAZDA Wielkie Oczy) 


Dawid Gemra (START Pruchnik)
Kamil Kubas (START Pruchnik) 
Patryk Parawa (START Pruchnik) 

 

Mateusz Kowalski (LKS Skołoszów)

Sebastian Banaś (LKS Skołoszów) 

 

Damian Płocica (MKS Kańczuga) 

Edwin Struś (MKS Kańczuga)
 

Grzegorz Hajduk (MOTOR Grochowce)
Konrad Szacki (MOTOR Grochowce)

 

Damian Polucha (POGOŃ-SOKÓŁ Lubaczów)
Bartosz Świstak (POGOŃ-SOKÓŁ Lubaczów)

 

Paweł Domszy (ŁĘK Ostrów) 

 

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [748]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

Trening nr 43 (Stadion) - Godzina 18:00

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

MKS RADYMNO - ŁĘK OSTRÓW (B) - 14:00

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

SEZON 2018/2019

JESIEŃ 2018


1. Kańczuga 2:1 MKS RADYMNO 
2. MKS RADYMNO 3:2 Grzęska
3. Morawsko 3:2 MKS RADYMNO  
4. MKS RADYMNO 1:1 Skołoszów
5. Wielkie Oczy 2:2 MKS RADYMNO 
6. MKS RADYMNO 2:1 Gniewczyna 
7. Grochowce 3:2 MKS RADYMNO 
8. MKS RADYMNO 1:1 Święte
9. Stubno 1:1 MKS RADYMNO 
10. Kaszyce 2:0 MKS RADYMNO 
11. MKS RADYMNO 1:1 Pruchnik
12. Hureczko 4:0 MKS RADYMNO 
13. MKS RADYMNO 2:1 Lubaczów
14. Przemyśl 1:1 MKS RADYMNO 
15. MKS RADYMNO - Ostrów


WIOSNA 2019


16. MKS RADYMNO - Kańczuga
17. Grzęska - MKS RADYMNO
18. MKS RADYMNO - 
Morawsko
19. Skołoszów - MKS RADYMNO 
20. MKS RADYMNO - 
Wielkie Oczy 
21. Gniewczyna - MKS RADYMNO 
22. MKS RADYMNO - 
Grochowce
23. Święte - MKS RADYMNO 
24. MKS RADYMNO - 
Stubno
25. MKS RADYMNO - Kaszyce
26. Pruchnik - MKS RADYMNO 
27. MKS RADYMNO - 
Hureczko
28. Lubaczów - MKS RADYMNO
29. MKS RADYMNO - 
Przemyśl
30. Ostrów - MKS RADYMNO 

 

 

 

 

 

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 389, wczoraj: 404
ogółem: 1 387 576

statystyki szczegółowe