Kolejkę zainaugurowaliśmy w Pruchniku, Start po dobrym meczu zwyciężył 2:0 nad Sanem z Hureczka, strzelcami bramek byli 26 letni Roman Znamieńczyków, dla którego było to piąte trafienie w tym sezonie oraz Patryk Parawa.
Równolegle o godzinie 14:00 na siedmiu boiskach usłyszeliśmy gwizdek arbitrów głównych, najciekawiej było w Świętem, gdzie miejscowa Sanoczanka podejmowała Ostrów.
Po 90 minutach gry lepsi okazali się gospodarze, pierwszą bramkę dla vice-lidera zdobył Damian Kiełbowicz, zaś wynik spotkania ustalił czołowy zawodnik Sanoczanki, Krzysztof Gawłowski i derbowe zwycięstwo stało się faktem.
Planowo swoje mecze zwyciężyli Skołoszów, Morawsko oraz Grochowce, Ci pierwsi po wyrównanym pojedynku wygrali z Kaszycami 4:2, Płomień wygrał z Gwiazdą Wielkie Oczy 1:3, natomiast Motor, rzutem na taśmę pokonał młody zespół z Kańczugi 3:2.
W innych meczach, Radymno pokonało drużynę z Lubaczowa 2:1 (o tym spotkaniu napiszemy wkrótce), zaś Stubno okazało się minimalnie lepsze od przemyskiego Czuwaju wygrywając 2:1, bramki w tym meczu zdobywali Damian Mikulec oraz Patryk Pempuś (Stubno) oraz w 90 minucie doświadczony Mirosław Jabłoński (Przemyśl).
Niespodziankę swoim kibicom sprawili zawodnicy z Grzęski, mimo iż grali w osłabieniu zdołali zdobyć dwa gole i wygrali nad zespołem z Gniewczyny 3:1, jednocześnie niedzielne zwycięstwo dało awans drużynie Błękitnych z ostatniego na 14 miejsce w tabeli!
PS. W dwóch spotkaniach nie znamy strzelców bramek, prosimy o informację w komentarzach pod tym postem! ;)
➕Kolejki wędruje do drużyny z Grzęski, Błękitni przerwali serię bez zwycięstwa i pokonali Gniewczynę 3:1 warto zaznaczyć, iż zdobyli oni dwie bramki grając w osłabieniu!
__________________________
13 KOLEJKA W LICZBACH 🔢
__________________________
⚽ BRAMEK: 29 - REKORD SEZONU 2018/19 (34)
1️⃣ ZWYCIĘSTWA GOSPODARZY: 7
2️⃣ ZWYCIĘSTWA GOŚCI: 1
✖️ REMISY: 0
🥅 CZYSTE KONTA: 2
🏆 ZESPÓŁ KOLEJKI: Błękitni Grzęska
❗ PIŁKARZ KOLEJKI: Mateusz Buczkowski (LKS Skołoszów) oraz Marek Pajda (Płomień Morawsko)
______________________________________________
WYNIKI XIII KOLEJKI - V liga Jarosław
📆SOBOTA 03.11.2018 r.📆
1️⃣ MKS Start Pruchnik 2:0 San Hureczko
1:0 Roman Znamieńczyków
2:0 Patryk Parawa
📆NIEDZIELA 04.11.2018 r.📆
2️⃣ LKS Skołoszów 4:2 Biało-Czerwoni Kaszyce
1:0 Wojciech Pilawa
2:0 Mateusz Buczkowski
2:1 Konrad Kuźmiński
2:2 Bartłomiej Wota
3:2 Mateusz Buczkowski
4:2 Damian Wojtowicz
3️⃣ Błękitni Grzęska 3:1 Huragan Gniewczyna
1:0 Tomasz Tutka
1:1 Łukasz Jagieła
2:1 Daniel Ostrzywilk
3:1 Jacek Kyciński
4️⃣ Gwiazda Wielkie Oczy 1:3 Płomień Morawsko
0:1 Mariusz Stawiarski
1:1 Rafał Niemczak
1:2 Marek Pajda
1:3 Marek Pajda
5️⃣ Sanoczanka Święte 2:0 Łęk Ostrów
1:0 Damian Kiełbowicz
2:0 Krzysztof Gawłowski
6️⃣ MKS Radymno 2:1 MKS Pogoń-Sokół Lubaczów - fanpage kibiców
1:0 Krystian Suchy
1:1 Joachim Tworko
2:1 Oskar Hamacher
7️⃣ Granica Stubno 2:1 KS Czuwaj Przemyśl
1:0 Damian Mikulec
2:0 Patryk Pempuś
2:1 Mirek Jabłoński
8️⃣ LKS Motor Grochowce 3:2 Miejski Klub Sportowy w Kańczudze
0:1 Mateusz Cząstka
1:1 ???
1:2 Dawid Dziedzic
2:2 ???
3:2 ???
#Łączy nas piłka #PZPN #OZPN Jarosław #Podkarpacki Związek Piłki Nożnej
...